Вертіївська громада
Ніжинський район, Чернігівська область

У Вертіївській громаді відбулася урочиста церемонія підняття Державного Прапора та Прапора Європейського Союзу

11 травня Рада Міністрів ЄС ухвалила рішення про скасування віз для громадян нашої держави, о 12.00 у всіх містах, районних центрах та адміністративних центрах об’єднаних територіальних громад області відбулась урочиста церемонія підняття Державного Прапора України та Прапора Європейського Союзу.

У Вертіївській об’єднаній громаді також відбулися урочисті заходи присвячені Дню Європи. Біля адмінбудівлі Вертіївської сільської ради зібрались працівники виконавчого апарату та гості. Під звуки Державного Гімну і Гімну Європейського Союзу підняли Державний Прапор України і Прапор Європейського Союзу.

         У Вертіївській ЗОШ І-ІІІ ступенів провели лінійку, на якій урочисто підняли Прапор Євросоюзу, та провели тематичний флешмоб.

Вертіївський ДНЗ «Колосок» також відзначив День Європи урочистою церемонією підняття Державного Прапора України та Прапору Європейського Союзу. Територію дошкільного закладу прикрасили символічною атрибутикою, виготовленою вихователями та вихованцями садочку. Напередодні свята з дітьми були проведені бесіди, заняття з аплікації по ознайомленню з Прапором Європейського Союзу.

 « повернутися до списку новин