Випускний бал у Вертіївському ДНЗ «Колосок»

Дата: 29.05.2017 23:57

Хвилюючим був ранок 26 травня для дошкільнят. Цього дня двадцять сім вихованців старшої групи «Дзвіночок» дошкільного навчального закладу «Колосок» попрощалися зі своїми улюбленими вихователями, адже у вересні вони стануть наймолодшими у великій шкільній родині.

Вихователі Андрушко А. М. та Салата О. Г. приклали багато зусиль для розвитку і навчання дітей. За кошти громади придбані канцелярські набори випускникам у подарунок.

На свято завітали голова Вертіївської сільської ради Ігор Мороз, начальник відділу освіти громади Людмила Савченко, спеціаліст відділу освіти Ірина Скрипка, майбутня перша вчителька Алла Маркович.

Голова громади Ігор Мороз та усі присутні бажали майбутнім першокласникам успіхів у навчанні та здійснення мрій.

Завідувачка закладом Яна Проценко вручила випускникам дипломи та грамоти на згадку про дитячий заклад.