Податкові новини

До Головного управління ДПС у Чернігівській області за отриманням адміністративних послуг звернулося 75 тисяч платників

Протягом десяти місяців 2021 року до підрозділів електронних сервісів надійшло 75 тисяч звернень від платників для отримання адміністративних послуг.

11:56:36 09.11.2021

Щодо термінів подання податкової звітності та сплати податкових зобов’язань в листопаді 2021

Пунктом 257.1 ст. 257 Податкового кодексу України від 02 грудня 2010 року № 2755-VI із змінами та доповненнями (далі – ПКУ) встановлено, що базовий податковий (звітний) період дорівнює календарному кварталу для рентної плати:

15:17:10 05.11.2021

Понад 5,2 млрд гривень податків отримали місцеві бюджети Чернігівщини протягом січня-вересня 2021 року

Від платників Чернігівської області протягом 9 місяців до місцевих бюджетів усіх рівнів надійшло 5,2 млрд грн податків і зборів. Про це повідомили у Головному управлінні ДПС у Чернігівській області.

16:11:06 29.10.2021

Одноразове добровільне декларування – унікальна можливість легалізувати доходи, з яких не були сплачені податки

Вперше громадянам України надано можливість легалізувати свої доходи, з яких раніше не були сплачені податки. З початку вересня стартувала кампанія одноразового (спеціального) добровільного декларування доходів.

16:10:05 29.10.2021

Щодо надходження податку на доходи фізичних осіб та підвищення рівня виплати заробітної плати

Податок на доходи фізичних осіб є основним джерелом наповнення місцевих бюджетів. У структурі надходжень він займає понад 65 відсотків від загальної суми інших податків і зборів. Тому надходження саме цього податку є показовими для розвитку регіону в цілому.

12:00:15 29.10.2021

Судом підтримано правомірність податкових донарахувань у сумі 3,3 млн гривень

За інформацією Управління податкового аудиту Головного управління ДПС у Чернігівській області, 12.10.2021 року Шостим апеляційним адміністративним судом  підтримано позицію податкової в частині проведених донарахувань за виявленими фактами заниження Підприємством «А» податкових зобов’язань з ПДВ при поверненні сільськогосподарської техніки з фінансового лізингу та при використанні ТМЦ поза межами господарської діяльності.

11:58:49 29.10.2021

Податківці донарахували понад 6,6 млн грн несплачених податків при виплаті доходів на користь громадян

З початку поточного року управлінням податкового аудиту ГУ ДПС у Чернігівській області, з метою встановлення та упередження порушень податкового законодавства під час виплати доходів на користь громадян, перевірено 76 юридичних осіб. За результатами перевірок донараховано більш як 6,6 млн грн, з яких вже надійшло до бюджету понад 2 млн гривень.

11:57:18 29.10.2021

Податкові ризики: як не потрапити до перевірки

Заступниця начальника Головного управління ДПС у Чернігівській області Ольга Корнієвська проінформувала щодо результатів роботи податкового аудиту на Чернігівщині та пояснила, на що звернути увагу платникам, щоб уникнути податкових ризиків у діяльності.

13:51:45 26.10.2021