Податкові новини

На Чернігівщині викрито схему мінімізації ПДВ в аграрному секторі на суму понад 1,5 млн гривень

Співробітниками Головного управління ДПС у Чернігівській області під час проведення перевірки викрито схему мінімізації податкових зобов’язань одним із аграрних підприємств області.

10:45:47 15.09.2020

Вторинні водокористувачі не сплачують рентну плату за спеціальне використання води

Головне управління ДПС у Чернігівській області нагадує, що з 01.01.2018 вторинні водокористувачі, які отримують воду згідно договору на поставку води, та були платниками рентної плати за спеціальне використання води, востаннє визначають податкові зобов’язання за IV квартал 2017 року та подають декларації разом з Додатком (ами) 5 наростаючим підсумком з початку року за 2017 рік.

10:43:54 15.09.2020

Платниками Чернігівщини у серпні поточного року сплачено податків та зборів більш як 1,1 мільярди гривень

На Чернігівщині до бюджетів усіх рівнів у серпні 2020 року від суб’єктів господарювання надійшло понад 1,1 млрд грн податків та зборів. Рівень відповідного періоду минулого року перевищено на 15 відс. або на 144,2 млн гривень.

10:43:32 15.09.2020

За два місяці податковими аудиторами Чернігівщини упереджено бюджетного відшкодування ПДВ більш як на 8,6 мільйонів гривень

Протягом липня-серпня поточного року Головним управлінням ДПС у Чернігівській області проведено 19 документальних позапланових виїзних перевірок з питань достовірності нарахування сум бюджетного відшкодування та від’ємного значення з податку на додану вартість.

10:42:06 15.09.2020

Якщо вам телефонують від імені податківців і пропонують надати фінансову допомогу, знайте – це шахраї !

В Головному управлінні ДПС у Чернігівській області повідомили, що знову активізувалися телефонні шахраї. Вони телефонують платникам податків від імені податківців.

14:38:16 04.09.2020

Основні нововведення щодо контролю за трансфертним ціноутворенням

Перелік операцій, які можуть визнаватись контрольованими, розширено операціями з реструктуризації бізнесу, під час яких платник податків передає частину своїх функцій (та як наслідок потенційні можливості та вигоди) нерезиденту, що призводить до зменшення рівня доходу та/або фінансового результату такого платника (Підпункт «е» пп.39.2.1.4 ПКУ).

14:37:25 04.09.2020