УВАГА! ЛЕПТОСПІРОЗ!

Враховуючи збільшення випадків лептоспірозу в Чернігівській області в поточному році, зокрема два летальні, нагадуємо про це захворювання.

14:33:55 01.11.2023

На Чернігівщині обговорили підсумки роботи Головного управління Пенсійного фонду України за 9 місяців 2023 року

27 жовтня п.р. відбулося розширене засідання колегії при начальнику Головного управління Пенсійного фонду України в Чернігівській області за участю керівників структурних підрозділів та сервісних центрів (в режимі онлайн).

16:34:27 30.10.2023

339 мешканців Чернігівщини отримали ваучер на навчання від служби зайнятості

Понад 14,6 тисяч українців, серед яких 339 мешканців нашої області уже отримали від держави ваучери на навчання. Про це повідомила директорка Чернігівського обласного центру зайнятості Людмила Ключник.

12:20:51 05.10.2023

Послуги служби зайнятості учасникам бойових дій

Державна служба зайнятості має в арсеналі широкий спектр послуг, у тому числі для воїнів, які повернулися з фронту. Про це наша розмова з заступником директора Чернігівського обласного центру зайнятості Сергієм Роговцем.

08:49:03 04.10.2023

Служба зайнятості інформує «єРобота»: на Чернігівщині 109 переможці по «Власній справі» й 3 – по програмі «Грант для ветеранів»

У поточному за програмою «Власна справа» урядового проєкту «єРобота» позитивні рішення щодо надання мікрогрантів на старт або розвиток бізнесу, а це від 50 до 250 тис. грн,  отримали 109 мешканців області. Сума фінансової підтримки від держави складає близько 26 млн грн.

08:47:47 04.10.2023