ОГОЛОШЕННЯ

За інформацією КНП «Лосинівський ЦПМСД», Вертіївська сільська  територіальна громада має найнижчий  відсоток виконання щеплення проти кору, паротиту та краснухи.

12:36:00 28.08.2023

Удосконалено механізм надання соціальних послуг потерпілим внаслідок нещасного випадку на виробництві або професійного захворювання

Набрала чинності постанова Кабінету Міністрів України від 14.07.2023 № 775 “Деякі питання реалізації прав потерпілих внаслідок нещасного випадку на виробництві та професійного захворювання на отримання соціальних послуг“. Що передбачає новий документ і про які зміни йдеться?

09:57:18 14.08.2023

“Армія відновлення” на Чернігівщині

В рамках урядової ініціативи «Армія відновлення» до виконання суспільно корисних робіт долучились понад 4 тисячі безробітних мешканців регіону. Проєкт успішно реалізується в 51 територіальній громаді області. За кількістю учасників Чернігівщина займає одну з лідируючих позицій серед інших областей України.

14:10:41 10.08.2023

«Армія відновлення» на Чернігівщині

3532 безробітних Чернігівщини цьогоріч долучилися до суспільно корисних робіт і таким чином поповнив лави «Армії відновлення» країни.

08:59:11 12.07.2023