Податкові новини

До завершення кампанії декларування доходів громадян залишився місяць

Головне управління ДПС у Чернігівській області звертає увагу платників податків, що у зв’язку із запровадженням карантину річна декларація про майновий стан і доходи за 2019 рік подається до 01 липня 2020 року, крім випадків передбачених розд. IV ПКУ, коли така декларація може бути подана пізніше цього строку.

16:57:51 02.06.2020

Про послаблення обмежень в роботі Центрів обслуговування платників

Головне управління ДПС у Чернігівській області повідомляє, що відповідно до Постанови Кабінету Міністрів України від 20 травня 2020 року № 392 «Про встановлення карантину з метою запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби СОVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-СоV-2 та етапів послаблення протиепідемічних заходів» з метою профілактики, запобігання поширенню та мінімізації інфікування коронавірусом працівників Головного управління ДПС у Чернігівській області, які здійснюють обслуговування платників в центрах обслуговування платників (далі — ЦОП), та платників, що відвідують ЦОП, запроваджується наступний режим:

16:24:48 01.06.2020

Який порядок подання та розгляду заяв для отримання сімейним фермерським господарством додаткової фінансової підтримки

Заяви для отримання сімейним фермерським господарством додаткової фінансової підтримки через механізм доплати на користь застрахованих осіб – членів/голови сімейного фермерського господарства єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування (далі – додаткова фінансова підтримка) подається головою сімейного фермерського господарства за себе та членів фермерського господарства до контролюючого органу за місцем свого обліку як платника єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування (далі – єдиний внесок) не пізніше ніж за п’ять робочих днів до початку місяця.

11:59:57 27.05.2020

Сплачуєте іпотечний кредит – дізнайтеся як отримати податкову знижку

Платник податку - резидент має право включити до податкової знижки частину суми процентів за користування іпотечним житловим кредитом за умови наявності документального підтвердження витрат, що включаються до податкової знижки:

11:59:47 27.05.2020

Про зміни у застосуванні РРО

Верховною Радою України прийнято Закони України від 20 вересня 2019 року № 128-ІХ «Про внесення змін до Закону України «Про застосування реєстраторів розрахункових операцій у сфері торгівлі, громадського харчування та послуг» та інших законів України щодо детінізації розрахунків у сфері торгівлі та послуг» (далі – Закон № 128) та № 129-ІХ «Про внесення змін до Податкового кодексу України щодо детінізації розрахунків у сфері торгівлі та послуг» (далі – Закон № 129).

10:14:41 26.05.2020

Які податки найбільше наповнюють місцеві бюджети Чернігівщини

До місцевих бюджетів усіх рівнів Чернігівської області у січні-квітні 2020 року надійшло понад 1,9 млрд грн від сплати податків і зборів. Приріст до відповідного періоду минулого року 7,9 відс. (+139,7 млн гривень).

10:13:10 26.05.2020

На Чернігівщині надходження податку на доходи фізичних осіб зросли до 1,6 млрд гривень

Податок на доходи фізичних осіб є основним джерелом наповнення місцевих бюджетів. У структурі надходжень він займає позицію лідера – 63,7 відсотка від загальної суми інших податків і зборів. Тому надходження саме цього податку є показовим для розвитку регіону в цілому, зазначили у  податковій службі Чернігівщини.

11:19:52 22.05.2020

На Чернігівщині платники податків перерахували на обороноздатність країни близько 122 мільйона гривень військового збору

За 4 місяці поточного року платники податків Чернігівщини сплатили  до бюджету майже 122 млн грн військового збору. В порівнянні з відповідним періодом минулого року надходження зросли  на 12,6 млн грн, або на 11,5 відсотка.

16:31:42 18.05.2020

Державі відшкодовано збитківна суму 7,6 мільйонів гривень

Податкова міліція ГУ ДФС у Чернігівській області повідомляє, що деякі підприємства та фізичні особи продовжують ухилятись від сплатиземельного податку, який є одним з джерел наповнення місцевого бюджету.

12:31:25 18.05.2020