Податкові новини

Перевірити чи маєте ви борг із земельного податку можна на субсайті Територіальних органів ДПС у Чернігівській області

В управлінні по роботі з податковим боргом ГУ ДПС у Чернігівській області повідомили, що кожен платник може самостійно перевірити наявність або відсутність у нього податкового боргу зі сплати земельного податку.

08:41:39 22.10.2019

15:02:37 18.10.2019

За яких критеріїв є ризик потрапити до плану-графіку документальних перевірок податківців?

В Головному управлінні ДПС у Чернігівській області наголошують, що планові документальні перевірки суб’єктів господарювання щодо дотримання вимог податкового законодавства здійснюються при наявності податкових ризиків щодо несплати сум податків, зборів, які визначаються системою ризикоорієнтованого відбору ДПС України.

15:39:04 17.10.2019

Увага! Рахунки за стандартом IBAN для сплати платниками податків і зборів вступають в дію з 01 жовтня

На субсайті Головного управління ДПС у Чернігівській області https://ch.tax.gov.ua/ у розділі «Бюджетні рахунки» розміщено реквізити нових рахунків, які починають діяти з 1 жовтня 2019 року.

12:30:05 01.10.2019

Чернігівська митниця ДФС інформує власників транспортних засобів, зареєстрованих у відповідних реєстраційних органах іноземних держав!

22.09.2019 набрав чинності Закон України від 12.09.2019 № 73-IX «Про внесення змін до Митного кодексу України щодо відтермінування застосування штрафних санкцій за порушення порядку ввезення транспортних засобі на митну територію України».

14:04:54 30.09.2019

Податковою знижкою можна скористатися до кінця року

Які документи необхідно подати фізичній особі для реалізації права на податкову знижку в частині сум витрат на сплату страхових внесків, сплачених за страхування життя, та пенсійних внесків повідомили в ГУ ДПС у Чернігівській області.

08:19:56 27.09.2019

За вісім місяців платникам податків Чернігівщини з бюджету повернуто понад 810 мільйонів гривень ПДВ

Протягом січня–серпня поточного року підрозділами Головного управління ДПС у Чернігівській області проведено камеральні перевірки 221 суб’єкта господарювання-юридичних осіб з питань достовірності нарахування сум бюджетного відшкодування ПДВ на загальну суму 836,4 млн гривень.

13:26:55 25.09.2019