Податкові новини

У рамках операції «Акциз-2019» у Чернігові викрили черговий підпільний цех

Співробітники податкової міліції ГУ ДФС у Чернігівській області під процесуальним керівництвом прокуратури області та спільно з Північним регіональним управлінням Державної прикордонної служби України  припинили діяльність незаконного виробництва небезпечного для здоров’я алкогольного сурогату.

08:33:51 27.06.2019

Декларацію для отримання податкової знижки можна подати через електронний кабінет

Для фізичних осіб – платників податків сервіси ДФС для громадян виокремлені в окремий Е-кабінет (cabinet.sfs.gov.ua), який, зокрема, надає можливість подати податкову декларацію про майновий стан і доходи в електронному вигляді та надати додаткові документи в електронному вигляді. При цьому доступ до Е-кабінету для громадян здійснюється після проходження електронної ідентифікації з урахуванням вимог ПКУ та законів України щодо електронного документообігу та електронних довірчих послуг.

14:55:22 05.06.2019

Сплачуючи ЄСВ – перевірте рахунок!

Головне управління ДФС у Чернігівській області звертає увагу платників, що з 2 травня поточного року змінено реквізити рахунків для сплати ЄСВ.

11:55:17 04.06.2019