ДО УВАГИ РОБОТОДАВЦІВ!

Чернігівське обласне відділення Фонду соціального захисту інвалідів інформує.

16:45:08 14.01.2019

ЗАЯВА ПРО ВИЗНАЧЕННЯ ОБСЯГУ СТРАТЕГІЧНОЇ ЕКОЛОГІЧНОЇ ОЦІНКИ детального плану

ЗАЯВА ПРО ВИЗНАЧЕННЯ ОБСЯГУ СТРАТЕГІЧНОЇ ЕКОЛОГІЧНОЇ ОЦІНКИ детального плану території земельної ділянки орієнтовною площею 0,7116 га для реконструкції автозаправної станції з комплексом супутнього обслуговування під багатопаливний автозаправний комплекс в межах населеного пункту за адресою: Чернігівська область, Ніжинський район с. Бобрик, вул. Набережна (Петровського), 21 (надалі детальний план території)

16:00:50 14.01.2019

Міністерство Оборони України повідомляє

Повідомляю Вас, що з 28 грудня 2018 року Ніжинський об’єднаний міський військовий комісаріат перейменовано на Ніжинський об’єднаний міський територіальний центр комплектування та соціальної підтримки  просимо Вас  врахувати для  подальшій роботі.

15:30:35 04.01.2019

При сплаті податків уточніть реквізити бюджетних рахунків

Звертаємо увагу платників податків, що у зв’язку із запровадженням Державною казначейською службою України (далі - Казначейство) централізованої моделі виконання дохідної частини бюджетів, з 02.07.2018 діють нові рахунки для зарахування доходів до державного та місцевих бюджетів, відкриті на балансі центрального апарату Казначейства (МФО 899998).

09:45:13 27.12.2018

Урядом затверджено Тимчасовий порядок виконання митних формальностей при здійснені митного оформлення транспортних засобів для їх вільного обігу на території України

Відповідно до пункту 9-2 розділу XXI «Прикінцеві та перехідні положення» Митного кодексу України, з метою реалізації Закону України від 08.11.2018 № 2612-VIII «Про внесення змін до Митного кодексу України та деяких інших законодавчих актів України щодо ввезення транспортних засобів на митну територію України», постановою Кабінету Міністрів України від 12.12.2018 № 1077 затверджено Тимчасовий порядок виконання митних формальностей при здійснені митного оформлення транспортних засобів для їх вільного обігу на території України.

09:44:48 27.12.2018

Чернігівська митниця ДФС повідомляє про місця митного оформлення транспортних засобів особистого користування

Згідно частини 2 пункту 3 Тимчасового порядку виконання митних формальностей під час здійснення митного контролю транспортних засобів для вільного обігу на митній території України, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 12 грудня 2018 № 1077, структурні підрозділи уповноважені на здійснення митного оформлення транспортних засобів визначаються керівником митниці.

09:00:22 27.12.2018

Інформаційне повідомлення проведення електронного аукціону з продажу об’єкта малої приватизації комунальної власності Вертіївської сільської ради Ніжинського району Чернігівської області – нежитлового приміщення, гуртожитку, яке розташоване за адресою: 16624, Чернігівська область, Ніжинський район, с.Вертіївка, вул. Київська, 13

09:39:04 26.12.2018