Оголошення

З метою привернення уваги до проблем людей з інвалідністю, розширення можливостей людей з інвалідністю, залученню їх до соціального життя громади запрошуємо до співпраці на волонтерських засадах громадські організації, жителів громади, всіх небайдужих.

16:42:54 28.11.2019

Оголошення про проведення конкурсу щодо визначення виконавця послуги з вивезення твердих побутових відходів на території населених пунктів Вертіївської сільській ради: с. Заньки, с. Велика Кошелівка, с. Дуболугівка.

Організатор конкурсу:  1.1. Найменування: Виконавчий комітет  Вертіївської сільської ради Ніжинського  району Чернігівської області.  1.2. Юридична адреса: 16624, Чернігівська обл. Ніжинський р-н. с.Вертіївка, вул. Миру, 126.  1.3. Особа, уповноважена здійснювати зв’язок з учасниками конкурсу:

12:26:01 14.11.2019

Оголошення про проведення конкурсу щодо визначення виконавця послуги з вивезення твердих побутових відходів на території населених пунктів Вертіївської сільській ради: с. Вертіївка, с. Хомине, с. Холявки, с. Титівки, с.Яблуневе, с. Бобрик, с. Низи,

12:23:29 14.11.2019

Оголошення про проведення конкурсу щодо визначення виконавця послуги з вивезення твердих побутових відходів на території населених пунктів Вертіївської сільській ради: с. Березанка, с. Черняхівка, с. Лісове, с. Мала Кошелівка.

Організатор конкурсу:  1.1. Найменування: Виконавчий комітет  Вертіївської сільської ради Ніжинського  району Чернігівської області.  1.2. Юридична адреса: 16624, Чернігівська обл. Ніжинський р-н. с.Вертіївка, вул. Миру, 126.  1.3. Особа, уповноважена здійснювати зв’язок з учасниками конкурсу:  Секретар комісії — головний спеціаліст відділу містобудування, архітектури та житлово-комунального господарства сільської ради Савченко Сергій Володимирович.

12:21:00 14.11.2019

Земельний форум

29 листопада поточного року в м. Київ (готель Україна,                               вул. Інституцька, 4) відбудеться перший земельний форум «Доступ до фінансів та лізингу».

10:50:48 28.10.2019

До уваги агровиробників

На виконання листа Служби автомобільних доріг у Чернігівській області №01-06/2132/05 від 07.10.19 доводимо до вашого відома, що в результаті комісійного обстеження автомобільних доріг області було виявлено нанесення грунту на покриття проїзної частини під час збирання сільгосппродукції від сільгосптехніки.

14:48:23 16.10.2019