Оголошення

Оголошення про проведення щорічного обласного конкурсу «Кращий товар Чернігівщини» - 2020

На виконання заходів з підтримки місцевих товаровиробників у рамках обласної Програми розвитку малого і середнього підприємництва на 2017-2020 роки, затвердженої рішенням Чернігівської обласної ради сьомої сесії сьомого скликання від 20.12.2016 № 6-7/VII (із змінами і доповненнями) (далі - Програма), 08 липня 2020 року оголошується початок щорічного обласного конкурсу «Кращий товар Чернігівщини» - 2020 (далі - Конкурс), організатором якого є Департамент розвитку економки та сільського господарства облдержадміністрації.

16:34:19 13.07.2020

ПОВІДОМЛЕННЯ

про оприлюднення регуляторного  акта – проекту рішення  Вертіївської сільської ради  Ніжинського району Чернігівської  області про затвердження     Положення «Про  порядок  продажу земельних ділянок комунальної власності  несільськогосподасрького призначення  розташованих в межах населених пунктів сільської ради під об»єктами нерухомого майна  що перебувають у власності  фізичних або юридичних осіб ».

12:57:03 08.07.2020

Опитування «Вплив COVID 19 на права жінок в Україні»

Асоціація жінок-юристок України «ЮрФем» проводить опитування «Вплив COVID 19 на права жінок в Україні» серед мешканок/-ців об'єднаних територіальних громад, за підтримки Програми розвитку ООН у партнерстві з Апаратом урядової уповноваженої з питань гендерної політики та Міжфракційним депутатським об’єднанням «Рівні можливості».

15:08:51 18.06.2020

Вертіївська сільська рада повідомляє

Відповідно до рішення 77  (позачергової) сесії Вертіївської сільської ради «Про приватизацію нежитлової будівлі, що розташована за адресою: вул. Київська, 23, с. Бобрик Ніжинського району Чернігівської області» від 05 червня 2020 року та рішення рішення 77  (позачергової) сесії Вертіївської сільської ради «Про приватизацію нежитлової будівлі, що розташована за адресою: вул. Київська,34     с. Бобрик Ніжинського району Чернігівської області» від 05 червня 2020 року, затверджено об’єкти, які підлягають приватизації:

11:11:55 09.06.2020

УВАГА!!! УВАГА!!! УВАГА!!! Подільський спеціальний навчально-реабілітаційний соціально-економічний коледж проводить набір студентів з числа осіб та дітей з інвалідністю

Коледж запрошує на безкоштовне навчання осіб з інвалідністю, дітей-сиріт, напівсиріт, осіб, які постраждали від аварії на ЧАЕС, осіб з інвалідністю внаслідок війни, переселенців зі сходу, учасників бойових дій (АТО, ООС).

16:56:46 02.06.2020