Оголошення

Підприємці із загальною системою оподаткування можуть сплачувати єдиний внесок щомісяця

Відповідно до вимог закону суб’єкти господарювання-фізичні особи, які обрали загальну систему оподаткування, зобов’язані сплачувати єдиний внесок на загальнообов’язкове державне соціальне страхування за підсумками кварталу. Однак, єдиний внесок можна сплачувати щомісяця, - повідомляють в управлінні податків і зборів з фізичних осіб ГУ ДФС у Чернігівській області.

16:07:14 22.11.2018

Під час перевірок сфери роздрібної торгівлі аудиторами ДФС в області за 20 днів листопада до офіційного працевлаштування залучено 73 особи

Фахівці управління аудиту ГУ ДФС у Чернігівській області повідомили, що наразі при проведенні усіх перевірок здійснюється контроль за офіційним  оформленням трудових відносин між роботодавцем та найманими працівниками.

16:06:00 22.11.2018

ДЕНЬ ВІДКРИТИХ ДВЕРЕЙ ДЛЯ ОСІБ З ІНВАЛІДНІСТЮ

28 листопада о 10 годині у Ніжинській міськрайонній філії Чернігівського обласного центру зайнятості (вул. Об’їжджа, 120) відбудеться ДЕНЬ ВІДКРИТИХ ДВЕРЕЙ ДЛЯ ОСІБ З ІНВАЛІДНІСТЮ.  Для Вас працюватимуть консультаційні пункти за участю фахівців управлінських структур міста та району, медичних закладів, центру з надання безоплатної вторинної допомоги.

15:00:04 21.11.2018

ПРЕЗЕНТАЦІЯ ОДНОГО ІЗ НАЙСТАБІЛЬНІШИХ НІЖИНСЬКИХ ПІДПРИЄМСТВ

29 листопада об 11 годині у Ніжинській міськрайонній філії Чернігівського обласного центру зайнятості (вул. Об’їжджа, 120) відбудеться ПРЕЗЕНТАЦІЯ ОДНОГО ІЗ НАЙСТАБІЛЬНІШИХ НІЖИНСЬКИХ ПІДПРИЄМСТВ – ТОВ «НІЖИНХЛІБ». Приходьте і довідайтеся про вакансії на підприємстві, умови праці та рівень заробітної плати.  Підприємство потребує кондитерів, готове навчати бажаючих.

14:57:54 21.11.2018

Будівельників оштрафували більш як на 2 мільйони гривень за неоформлених працівників

Працівники Головного управління ДФС у Чернігівській області спільно з управлінням Держпраці у Чернігівській області у першій декаді поточного місяця провели 2 фактичні перевірки  суб‘єктів господарювання будівельної галузі та виявили порушення трудового законодавства з боку роботодавців.

13:28:02 19.11.2018

Утворення одномандатних виборчих округів у Вертіївській громаді

12:54:05 12.11.2018

Додаткові вибори депутатів до Вертіївської сільської ради

3 листопада 2018 року Вертіївська сільська виборча комісія на підставі постанов ЦВК №157 від 12 жовтня 2018 року та №164 від 19 жовтня 2018 року прийняла постанову про початок виборчого процесу додаткових виборів депутатів до Вертіївської сільської ради Ніжинського району Чернігівської області 23 грудня 2018 року.

09:49:27 05.11.2018