Шановні жителі села Мала Кошелівка!

Сьогодні у вас чудове свято. Сьогодні, 23 вересня, День села Мала Кошелівка, яке є частиною нашої громади. Це село завжди славилося щирими та працьовитими людьми. А успіхи села та громади - це перш за все успіхи його жителів - працелюбних, добрих і чесних людей. Тому, дуже хочеться, щоб кожен житель Малої Кошелівки та всієї нашої громади беріг і плекав славні традиції, звичаї та свята свого села, примножував здобутки його на радість дітям та онукам. Бережімо кожне село нашої громади, бо село – це криниця нашого родоводу.

10:36 23.09.2016

Дорогі ветерани Великої Вітчизняної війни , ветерани підпільного партизанського руху!

Щиро вітаю вас з Днем партизанської слави! З почуттям глибокої вдячності ми вшановуємо ваші подвиги, та людей з сильним духом і чистою совістю, хто чинив активну непокору ненависним загарбникам, хто, не задумуючись, клав на вівтар Перемоги свої молоді роки і навіть життя.

17:21 22.09.2016

Вітання сільського голови Вертіївської об’єднаної територіальної громади з 73-річницею визволення Ніжинщини

Сьогодні ми низько схиляємо голови і згадуємо про загиблих фронтовиків, віддаємо данину поваги захисникам рідної землі, всім тим, хто подарував нам можливість жити під мирним небом у мирі і злагоді. Минає час, але у пам’яті поколінь навіки залишиться приклад патріотизму та мужності, непохитної волі, відданості та любові до рідної землі.

17:20 22.09.2016

ВІЗИТ ІНОЗЕМНОГО ГОСТЯ ДО ВЕРТІЇВСЬКОЇ ГРОМАДИ

Безперечно, серед усіх слов’янських народів самою гостинною є Україна. І 19 вересня 2016 року Вертіївська громада мала змогу вкотре це довести, адже саме в цей день вона зустрічала шановного гостя з Польщі. Це був експерт з місцевого самоврядування Проекту «Школа лідерів», працівник міської ради, начальник відділу суспільних комунікацій м. Бірунь, Пшемислав Мейор зі своїм перекладачем. Іноземних гостей в Україні прийнято зустрічати хлібом і сіллю, які виносять на вишитому рушникові. Хліб-сіль не випадкові атрибути при зустрічі гостей, бо вони символізують злагоду і достаток.

17:07 22.09.2016

ДОПОМОГА  СПІЛКИ САМАРИТЯН ДІТЯМ ПЕРЕСЕЛЕНЦІВ ТА ДІТЯМ  З МАЛОЗАБЕЗПЕЧЕНИХ СІМЕЙ ВЕРТІЇВСЬКОЇ ОБ’ЄДНАНОЇ ГРОМАДИ

ДОПОМОГА СПІЛКИ САМАРИТЯН ДІТЯМ ПЕРЕСЕЛЕНЦІВ ТА ДІТЯМ З МАЛОЗАБЕЗПЕЧЕНИХ СІМЕЙ ВЕРТІЇВСЬКОЇ ОБ’ЄДНАНОЇ ГРОМАДИ

«Спілка Самаритян України» – незалежна доброчинна організація, метою якої є надання допомоги у сфері охорони здров’я та соціального захисту населення. Самаритянське товариство є економічно незалежними організаціями, які фінансуються за рахунок членських внесків, пожертв, субсидій та відшкодувань за здійснені послуги з фондів медичного та соціального страхування.

16:48 22.09.2016

ВЕРТІЇВСЬКА ОБ’ЄДНАНА ТЕРИТОРІАЛЬНА ГРОМАДА ВІДЗНАЧАЛА 73-Ю РІЧНИЦЮ ВИЗВОЛЕННЯ НІЖИНЩИНИ

15 вересня - День визволення Ніжинщини від нацистських загарбників. Полита священною кров’ю земля Ніжинщини пам’ятатиме вічно тих, хто загинув у боях. Пройдуть роки, десятиліття, вік за віком прошумлять над землею, прийдуть нові покоління, але вічно будуть живі герої в пам’яті людській.

16:53 16.09.2016

17:26 15.09.2016