Дата: від до Скинути

Відбулася ХІ сесія VII скликання об’єднаної територіальної громади Вертіївської сільської ради

У четвер, 14 липня 2016 року о 15.00 у актовій залі Вертіївської сільської ради відбулося засідання одинадцятої (чергової) сесії об’єднаної територіальної громади Вертіївської сільської ради сьомого скликання під керівництвом сільського голови Мороза Ігора Григоровича.

12:31 18.07.2016

Оголошення!

26 червня (неділя) в с. Вертіївка відбудуться урочисті заходи з нагоди святкування Дня села.

09:29 23.06.2016

Фестиваль

4 червня  аматорський дівочий колектив «Любисток», керівник Марина Ярмоленко взяв участь  у «Відродження українського села, його духовності і культури», який проходив у с. Пісках Бахмацького району.  Фестиваль проводився з метою відродження і збереження пісенної, музичної спадщини села та  подальшого розвитку  його духовності і культури.

17:14 08.06.2016

Свято останнього дзвоника у Вертіївській ЗОШ І – ІІІ ст. імені М.П.Кирпоноса

«Останній дзвоник», як багато приховано в цих словах. Для випускників – це символ закінчення навчання, яке промайнуло швидко, як стрічка кіно, і тепер попереду чекають нові вершини та нові досягнення. А для решти школярів – це радість від початку літніх канікул, нових незабутніх пригод та вражень. Важливим є останній дзвоник і для вчителів, адже це, ніби, підбиття підсумків їхньої сумлінної, складної і такої важливої праці.

17:12 08.06.2016