Дата: від до Скинути

Вітання сільського голови Вертіївської об’єднаної територіальної громади з 73-річницею визволення Ніжинщини

Сьогодні ми низько схиляємо голови і згадуємо про загиблих фронтовиків, віддаємо данину поваги захисникам рідної землі, всім тим, хто подарував нам можливість жити під мирним небом у мирі і злагоді. Минає час, але у пам’яті поколінь навіки залишиться приклад патріотизму та мужності, непохитної волі, відданості та любові до рідної землі.

17:26 15.09.2016

Ремонт доріг у Вертіївці

Досить актуальним є питання ремонту доріг в Україні і Вертіївська об’єднана громада не виняток. Кошти, які отримала громада на розвиток інфраструктури (6 млн. 62 тис. грн.) вирішили використати на капітальний ремонт доріг. Для проведеннях ремонтних заходів були розроблені проекти, які, відповідно, затвердили на сесії. У список вулиць, які в першу чергу підлягають ремонту, відразу потрапила вулиця Незалежності, адже вона є жвавим сполученням від центру села і до залізничного вокзалу, а також Лесі Українки (перша черга), Польова, Тракторна та Жовтнева.

15:59 14.09.2016

Вітаємо!

16:30 12.09.2016

Зі святом 1-го вересня

Вересень щедро сонцем зігрітий.  В школу повсюди сходяться діти.  Квіти барвисті в них у руках,  Вогники щастя ясніють в очах.  В кожного радісна усмішка сяє.  Дзвоником першим їх школа вітає.

10:12 06.09.2016

Зустріч голів об’єднаних територіальних громад  у Вертіївській сільській раді

Зустріч голів об’єднаних територіальних громад у Вертіївській сільській раді

У вівторок, 16 серпня 2016 року у Вертіївській сільській раді відбулася зустріч голів об’єднаних територіальних громад. Учасниками засідання були голови Вертіївської, Парафіївської, Макіївської, Кіптівської об’єднаних територіальних громад, а також майбутньої Батуринської громади. Організатором цієї зустрічі була Грозенко Ірина Вікторівна, виконавчий директор Чернігівського регіонального відділення Всеукраїнської асоціації сільських та селищних рад.

15:57 19.08.2016