Податкові новини

Про застосування РРО при різних формах розрахунків

У своїй господарській діяльності суб'єкти господарювання використовують різні форми розрахунків. При яких формах розрахунків застосовується чи не застосовується РРО, поінформували у Головному управлінні ДПС у Чернігівській області.

16:13:06 15.02.2021

Платники Чернігівщини у січні 2021 року поповнили бюджети на понад 1 мільярд гривень

У січні платники податків Чернігівщини додали до бюджетів усіх рівнів більше 1 млрд грн податків та зборів. Начальник Головного управління ДПС у Чернігівській області Людмила Слотюк зазначила, що рівень надходжень січня минулого року перевищено на 13 відс. або на 124,5 млн гривень.

16:05:45 11.02.2021

На Чернігівщині до порушників на ринку пального застосовано штрафних санкцій на 9 млн гривень

Обмеження на проведення перевірок, що запроваджені на період карантину, пов’язаного з поширенням на території України коронавірусної хвороби (COVID-19), не стосуються сфери торгівлі підакцизними товарами.

16:04:44 11.02.2021

РРО: Детальніше про нещодавні зміни

Головне управління ДПС у Чернігівській області нагадує, що Законом України від 04.12.2020 р. № 1072-ІХ внесено зміни до Закону «Про застосування реєстраторів розрахункових операцій у сфері торгівлі, громадського харчування та послуг».

15:07:02 09.02.2021

Переваги використання РРО та ПРРО

Головне управління ДПС у Чернігівській області звертає увагу суб'єктів господарювання, які здійснюють розрахункові операції в готівковій, безготівковій формі у сфері торгівлі,  громадського харчування,  послуг, а також громадян що є покупцями, споживачами послуг на основні переваги застосування РРО (ПРРО).

15:05:31 09.02.2021

Внутрішньо переміщена особа, яка орендує житло має право на отримання податкової знижки

Особа, яка має статус внутрішньо переміщеної особи, може скористатись правом на податкову знижку щодо зменшення оподатковуваного доходу на суми коштів, сплачених нею у вигляді орендної плати за договором оренди житла (квартири, будинку).

15:04:59 09.02.2021

Декларування податку на прибуток за 2020 рік: декларація подається з одночасним поданням фінансової звітності за даний період

Управління податкового адміністрування Головного управління ДПС у Чернігівській області повідомляє, що у відповідності до п. 137.4 ст. 137 Податкового кодексу України від 02.12.2010 №2755-VI, зі змінами і доповненнями, (далі по тексту – ПКУ)  податковими (звітними) періодами для податку на прибуток підприємств, крім випадків, передбачених пунктом 137.5 цієї статті, є календарні: квартал, півріччя, три квартали, рік. При цьому податкова декларація розраховується наростаючим підсумком. Податковий (звітний) період починається з першого календарного дня податкового (звітного) періоду і закінчується останнім календарним днем податкового (звітного) періоду.

15:03:23 09.02.2021