Податкові новини

ПДВ: особливості складання ПН/РК за ставкою 14 відсотків

Головне управління ДПС у Чернігівській області повідомляє, що набрав чинності наказ Міністерства фінансів України від 01.03.2021 № 131 "Про внесення змін до деяких нормативно-правових актів Міністерства фінансів України" (далі – Наказ № 131), яким затвердженно особливості складання податкових накладних / розрахунків коригування до податкових накладних, що складаються за операціями з постачання окремих видів сільськогосподарської продукції відповідно до кодів УКТ ЗЕД, перерахованих у підпункті "г" пункту 193.1 статті 193 розділу V Податкового кодексу України (далі – Кодекс), які з 01.03.2021 підлягають оподаткуванню за ставкою 14 % (далі – окремі сільськогосподарські товари).

16:55:33 29.03.2021

Щодо подання фінансової звітності у 2021 році

Законом України від 16 січня 2020 року №466-ІХ «Про внесення змін до Податкового кодексу України щодо вдосконалення адміністрування податків, усунення технічних та логічних неузгодженостей у податковому законодавстві» внесені зміни щодо порядку оприлюднення та подання фінансової звітності.

16:54:22 29.03.2021

Платниками Чернігівщини протягом січня - лютого 2021 року сплачено майже 3 млрд гривень податків, зборів та єдиного внеску

У Головному управлінні ДПС у Чернігівській області повідомили, що протягом двох місяців платниками Чернігівської області сплачено до бюджетів усіх рівнів понад 2 млрд грн податків, зборів та обов’язкових платежів.  Це майже на 12 відс. (219,9 млн грн.) перевищує рівень надходжень відповідного періоду минулого року.

22:16:33 26.03.2021

Що робити при зупинці роботи ПРРО, коли гаджет продовжує функціонувати? Чи потрібно в такому випадку до чи після перезавантаження ПРРО надавати повідомлення про виявлення несправностей ПРРО?

Законодавством встановлено, що на період виходу з ладу ПРРО проведення розрахункових операцій не здійснюється до моменту усунення несправностей.

14:47:42 24.03.2021

Яким чином в ПРРО можна переглянути інформацію за день щодо фіскальних номерів, розрахункових документів, Z-звіту?

В програмному реєстраторі розрахункових операцій за допомогою програмних рішень «ПРРО Каса» та «пРРОсто», які надаються Державною податковою службою на безоплатній основі, створені журнали змін де можна переглянути всі сформовані розрахункові документи та звіти.       При цьому, перегляд Z-звітів можливо здійснити тільки після закриття зміни.

14:47:17 24.03.2021

До уваги суб'єктів господарювання, що здійснюють зберігання пального, яке не реалізовується іншим особам і використовується виключно для потреб власного споживання чи промислової переробки

Інформуємо про необхідність отримання ліцензії на право зберігання пального суб'єктами господарювання, що здійснюють зберігання пального, яке не реалізовується іншим особам і використовується виключно для потреб власного споживання чи промислової переробки.

09:36:34 23.03.2021