Близько 7 тисяч працевлаштованих безробітних за 10 місяців...

А це кожен 4-й з тих, хто звернувся за допомогою в пошуках роботи до служби зайнятості. Крім того, її фахівцями до громадських та інших робіт тимчасового характеру залучено 1463 особи, ще 1416 - скеровано на професійне навчання. Про такі підсумки роботи обласної служби зайнятості протягом січня-жовтня 2022 року повідомила директорка Чернігівського обласного центру зайнятості Лідія Падалка.

10:38:26 17.11.2022

Від навичок до швейної майстерності та гарантованої роботи

Такий шлях пропонує безробітним Чернігівщини служба зайнятості. Професія швачки є актуальною і постійно затребуваною на ринку праці області. Людям, які володіють цією професією, нескладно знайти роботу й за межами регіону, адже професіонали цієї галузі можуть працювати на фабриках, в невеликих приватних фірмах, ательє, ремонтних майстернях, а також займатися власною справою, шиючи на замовлення клієнтів.

14:17:32 14.11.2022

ТОП 10 актуальних вакансій

Шукаєте роботу? Серед наявних в базі вакансій служби зайнятості обов’язково знайдеться та, яка відповідає вашим професійним нахилам. До переліку найбільш затребуваних увійшли:

14:15:10 14.11.2022

Запитуйте – відповідаємо

- Як змінити реквізити банківської картки для отримання пенсії, якщо немає електронного підпису, а картка є?

14:13:04 14.11.2022

Під час воєнного стану тривалість виплати допомоги по безробіттю не може перевищувати 90 календарних днів

Таку норму передбачає Закон України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо реформування служби зайнятості, соціального страхування на випадок безробіття, сприяння продуктивній зайнятості населення, у тому числі молоді, та впровадження нових активних програм на ринку праці», який набув чинності 29 жовтня поточного року.

16:31:33 03.11.2022

До "Армії відновлення" країни долучилися безробітні Чернігівщини

Про це повідомила очільниця обласної служби зайнятості Лідія Падалка. Йдеться про організацію органами місцевого самоврядування спільно з військовим командуванням суспільно корисних робіт у період воєнного стану.

16:30:21 03.11.2022

Роботодавцям – компенсація, переселенцям - робота

Компенсацію витрат на оплату праці за працевлаштування 149 внутрішньо переміщених осіб отримають 64 роботодавці Чернігівщини. Відповідні рішення прийняті обласним центром зайнятості станом на 27 жовтня.

16:28:01 03.11.2022