52 роботодавці отримають грошову компенсацію за працевлаштування переселенців

Компенсацію витрат на оплату праці за працевлаштування 120 внутрішньо переміщених осіб отримають 52 роботодавців області. Відповідні рішення прийняті обласним центром зайнятості станом на 19 липня.

09:39:01 25.07.2022

4 905 вакансій подали роботодавці Чернігівщини до служби зайнятості

Протягом січня – червня 2022 року роботодавці Чернігівщини подали до служби зайнятості близько 4,9 тис. вакансій, що майже удвічі менше, ніж за відповідний період минулого року. Сталося це внаслідок часткового або повного зупинення діяльності низки підприємств та підприємців. Найбільше пропозицій було у сільському господарстві, на підприємствах переробної промисловості та в сфері торгівлі.

09:37:04 25.07.2022

Увага! Оновлено правила подання відомостей для створення і ведення електронних трудових книжок

15 липня 2022 року набули чинності оновлені правила подання відомостей про трудову діяльність застрахованих осіб в електронній формі, затверджені постановою правління Пенсійного фонду від 01.06.2022 № 8-3 «Про порядок та черговість подання відомостей для створення електронних трудових книжок».

09:25:19 25.07.2022

До уваги страхувальників! Як сформувати заяву-розрахунок за Е-лікарняним?

Як і у випадку з паперовими лікарняними, для отримання допомоги за електронним лікарняним роботодавець має сформувати та подати до Фонду соціального страхування України заяву-розрахунок.

09:16:53 25.07.2022

У нинішній нелегкий час кожен з нас може бути корисним суспільству. Є медична освіта?  Тоді вас чекають у медзакладах області!

Робота є для лікарів різних профілів, сестер медичних, фельдшерів, молодших медичних сестер. Щодо лікарів, то потрібні лікарі загальної практики – сімейні лікарі, терапевти, педіатри, невропатологи, хірурги, анестезіологи тощо.    Медпрацівників шукають у Коропі, Варві, Сновську, Борзні, Срібному, Ріпках, Чернігові, а також на Ічнянщині, Городнянщині, Сосниччині, Ніжинщині. Загалом у базі даних обласної служби зайнятості налічується близько 30 вакансій в сфері охорони здоров’я.  Заробітна плата лікарів до 25 тис. грн., сестер медичних – до 8 тис. грн. Деякі пропозиції роботи - з наданням житла.     Якщо вас зацікавили вакансії в сфері охорони здоров’я, звертайтеся до будь-якого структурного підрозділу обласного центру зайнятості чи за телефоном (0462) 77-90-25, або на наш канал онлайн-підтримки в Telegram  https://t.me/pitrymkaDSZChernigiv

09:24:04 01.07.2022

Мрієте професійно займатися візажем?

Хочете працювати в індустрії моди і краси? Рівненський центр професійно-технічної освіти державної служби зайнятості чекає на вас. Навчання стартує 12 липня 2022 року і триватиме 5 місяців.

09:23:29 01.07.2022

Безробітні мають не лише права, а й обов’язки, основний серед яких – активний пошук роботи.

До державної служби зайнятості за сприянням у працевлаштуванні можуть звертатися усі громадяни, які бажають працювати або змінити місце роботи, працевлаштуватися за сумісництвом чи у вільний від навчання час.

11:15:10 29.06.2022