Мрієте професійно займатися візажем?

Хочете працювати в індустрії моди і краси? Рівненський центр професійно-технічної освіти державної служби зайнятості чекає на вас. Навчання стартує 12 липня 2022 року і триватиме 5 місяців.

09:23:29 01.07.2022

Безробітні мають не лише права, а й обов’язки, основний серед яких – активний пошук роботи.

До державної служби зайнятості за сприянням у працевлаштуванні можуть звертатися усі громадяни, які бажають працювати або змінити місце роботи, працевлаштуватися за сумісництвом чи у вільний від навчання час.

11:15:10 29.06.2022

Для офіційно зареєстрованих безробітних вимоги до підбору підходящої роботи змінилися.

Якщо місце роботи не було знайдене протягом 30 календарних днів від надання статусу безробітного, надалі для такого шукача підходящою вважається робота, яка не потребує кваліфікації (спеціальності), професійної підготовки, або робота, що потребує первинної професійної підготовки, зокрема безпосередньо на робочому місці, із заробітною платою не нижче розміру мінімальної для роботи на умовах повного робочого дня. Така ж робота є підходящою і для осіб, які не мають професії (спеціальності) і вперше шукають роботу.

11:12:51 29.06.2022

Пенсіонерам, які відстрочили вихід на пенсію, збільшать виплати

Особи, які після призначення пенсій працювали і відмовилися від отримання пенсійної виплати або виявили бажання отримувати пенсію з більш пізнього строку, отримають надбавки до пенсії. Розмір надбавок становить 10% основного розміру пенсії за кожний повний рік роботи після призначення пенсії, але не більше 40%. Збільшення виплат розраховують з основного розміру пенсії, який пенсіонер отримував до 1 січня 2004 року, тобто до набрання чинності Закону України «Про загальнообов’язкове державне пенсійне страхування». Розмір надбавки становитиме: за 1 рік роботи після виходу на пенсію – 6% основного розміру пенсії; за 2 роки роботи – 12%; за 3 роки роботи – 18%; за 4 роки роботи – 24%. Перераховані пенсії виплачуватимуть у червні з доплатою з 30 квітня 2022 року.

12:01:34 22.06.2022

ХВИЛИНА МОВЧАННЯ

Щоденно о 9 годині 00 хвилин - загальнонаціональна хвилина мовчання за співвітчизниками, загиблими внаслідок збройної агресії російської  федерації проти України.

16:08:36 20.06.2022

Подати декларацію платника єдиного податку 2 відс. та сплатити його відтепер можна у Дії

ДПС та Мінцифри продовжують спільні проєкти у напрямі цифровізації сплати податків.  Відтепер подати декларацію платника єдиного податку 2 відс. і сплатити його можна і в Дії.

14:32:17 20.06.2022

Проєкт "ПОРЯД"

Цей проєкт було створено для допомоги постраждалим від російської агресії. Портал створений для розміщення запитів на допомогу та їх пошуку тими, хто має можливість її надати. Переходьте за посиланням та дізнавайтеся деталі:

12:48:42 17.06.2022