Безробітні Ніжинщини допомагають комунальникам

Восени різнобарвні дерева прикрашають та радують містян. Проте ми рідко помічаємо тих, хто прибирає опале листя і робить наші населені пункти чистими та гарними. Наразі в комунальників «гаряча пора». Прибирати опале листя, сміття, впорядковувати території їм допомагають безробітні.

16:27:51 03.11.2022

Що треба знати вагітним жінкам, які зареєстровані в службі зайнятості як безробітні?

Особа, яка отримує послуги в службі зайнятості як безробітна, повинна своєчасно повідомляти свого кар'єрного радника про зміну обставин, які впливають на можливості її працевлаштування, умови виплати матеріального забезпечення та отримання соціальних послуг.

16:26:36 03.11.2022

Нова мінімальна зарплата з 1 жовтня 2022 року: що зміниться для безробітних?

З 1 жовтня 2022 року в Україні підвищилися соціальні стандарти (згідно статті 8 Закону України «Про Державний бюджет України на 2022 рік»). Зокрема, мінімальна заробітна плата зросла у місячному розмірі до 6700 гривень. У зв’язку з цим розмір заробітної плати у вакансіях, а також при залученні до суспільно корисних робіт не може бути нижче ніж 6700 грн (за умови відпрацювання повного робочого часу).

15:03:58 05.10.2022

За працевлаштування переселенців 60 роботодавців отримають компенсацію

Компенсацію витрат на оплату праці за працевлаштування 141 внутрішньо переміщеної особи отримають 60 роботодавців області. Відповідні рішення прийняті обласним центром зайнятості станом на 4 жовтня.

15:03:42 05.10.2022

Вебінар “Соціальний захист внутрішньо переміщених та постраждалих осіб. Відповіді на актуальні питання”

17 вересня 2022 року (субота) о 11:00 за участі консультантів з юридичних та соціальних питань відбудеться онлайн-зустріч щодо соціального захисту внутрішньо переміщених та постраждалих від війни осіб.

11:52:51 15.09.2022

Близько 5 тисяч працевлаштованих за 8 місяців...

А це кожен 5-й з тих, хто звернувся за допомогою в пошуках роботи до служби зайнятості.  Крім того, її фахівцями до громадських та інших робіт тимчасового характеру залучено 666 осіб, ще 769 - скеровано на професійне навчання. Про такі підсумки роботи обласної служби зайнятості протягом січня-серпня 2022 року повідомила директорка Чернігівського обласного центру зайнятості Лідія Падалка.

16:30:24 14.09.2022

До уваги мешканців громади!

Якщо внаслідок військових дій у вашому житлі були пошкоджені вікна та двері, і ви наразі залишаєтеся у своєму населеному пункті, за підтримки USAID's Bureau for Humanitarian Assistance , EU Civil Protection & Humanitarian Aid  та Гуманітарного Фонду для України ACTED реалізовується програма надання БЕЗКОШТОВНОЇ допомоги для найбільш вразливих верств населення по заміні пошкоджених вікон та/або дверей.

15:24:33 14.09.2022

Увага! Будьте обережні!

Із 10 вересня на території Чернігівської області очікується суттєве погіршення погодних умов - значні дощі, близько до місячної норми.

15:50:36 09.09.2022