Які працівники потрібні роботодавцям Чернігівщини?

Традиційно на Чернігівщині зберігається сталий попит на представників робітничих професій. Більшість вільних робочих місць у переробній промисловості, сільському господарстві, оптовій та роздрібній торгівлі. Насамперед роботодавці області потребують водіїв, трактористів, яким готові платити до 20 000 грн, а також слюсарів, яким обіцяють до 12 000 грн. Затребувані також швачки із заробітною платою до 12 000 грн, електргазозварники – до 12 400 грн, продавці – до 7 000 грн, підсобні робітники – до 8 600 грн. Доволі високі шанси знайти роботу і професіоналам. Є вакансії для лікарів різного профілю, бухгалтерів, інженерів тощо.

16:18:36 11.08.2022

Маєте інформацію про ворога – повідомте СБУ

Патрульна поліція нагадує, що колабораціонізм — це участь у бойових діях на боці держави-агресора, активна співпраця з окупантами, організація виборів на тимчасово окупованих територіях, а також публічне заперечення збройної агресії Росії та заклики до повалення незалежності та територіальної цілісності України.

16:00:49 09.08.2022

«Право на захист» для безробітних

Юридична консультація – це завжди актуально, а тим паче під час воєнного стану, коли багато людей опинилися у складній життєвій ситуації, і у них накопилося чимало питань. Шанс отримати відповіді на них з’явився у безробітних на семінарах, які організовує служба зайнятості спільно з благодійним фондом «Право на захист».

15:42:49 27.07.2022

Понад 100 жителів області подали заяви на отримання мікрогранту

На Чернігівщині вже понад 100 громадян подали заяви на отримання мікрогранту на створення або розвиток власного бізнесу через портал «Дія». Виконавцями цієї державної програми є Мінекономіки, Ощадбанк і Державна служба зайнятості.

15:36:07 27.07.2022

До уваги мешканців Вертіївської громади!

До громади надійшла гуманітарна допомога від народного депутата Валерія Зуба: вітамінний  напій для дошкільнят (діти з 2016 року народження) та засоби жіночої гігієни.

11:07:09 27.07.2022

ПРОФІЛАКТИКА БОТУЛІЗМУ

В теплу пору року завжди зростає кількість випадків харчових токсикоінфекцій. Спека, а також порушення умов приготування та зберігання їжі сприяє їх виникненню. Але в більшості випадків ці хвороби проходять як легкі або помірні. У випадку ботулізму ситуація зовсім інша.

14:17:54 25.07.2022

ПРОФІЛАКТИКА ХАРЧОВИХ ОТРУЄНЬ

Харчові отруєння (англ. food poisoning) — хвороби, що виникають при вживанні їжі, яка містить шкідливі мікроорганізми або отруйні речовини.

14:16:57 25.07.2022

- Який порядок призначення пенсії по інвалідності?

- Повна або часткова втрата здоров’я дає людині право на отримання статусу непрацездатного (обмежено працездатного) і оформлення пенсії по інвалідності. Пенсія по інвалідності призначається незалежно від того, коли настала інвалідність, а її розмір залежить від отриманої групи інвалідності.

14:07:42 25.07.2022