УВАГА! Вакантна посада!

Оголошено конкурс на заміщення вакантної посади Вертіївської сільської ради, а саме:

17:21:12 04.01.2022

До уваги осіб з інвалідністю!

Відтепер особа з інвалідністю може не виходячи з дому подати документи необхідні для взяття на облік та забезпечення технічними та іншими засобами реабілітації (далі - ТЗР) через електронний кабінет особи з інвалідністю в банку даних (далі - електронний кабінет особи).

09:40:36 29.12.2021

УВАГА! Підготовка та перепідготовка фізичних осіб, які надають соціальні послуги з догляду без здійснення підприємницької діяльності

Відділ соціального захисту населення Вертіївської сільської ради доводить наступну інформацію щодо прийняття постанови Кабінету Міністрів України від 06.10.2021 № 1040 „Деякі питання призначення і виплати компенсації фізичним особам, які надають соціальні послуги з догляду без здійснення підприємницької діяльності на професійній основі”.

11:39:28 16.12.2021

Зверніть увагу!

16 грудня - прийом громадян керівником поліції Чернігівської області

12:48:51 25.11.2021

Шановні жителі громади, громадські організації, запрошуємо долучитись до обговорення Програми економічного і соціального розвитку Вертіївської територіальної громади на 2022-2025 роки.

Письмові пропозиції подаються: фізичними особами – із зазначенням ПІБ, місця проживання, із особистим підписом; юридичними особами – із зазначенням найменування та місця знаходження. Анонімні зауваження та пропозиції не розглядаються.

11:47:51 25.11.2021

Увага! Оголошено конкурс

Відповідно до розпорядження сільського голови Вертіївської сільської ради №82 від 15 листопада 2021 року оглошено конкурс на посаду директора комунального некомерційного підприємства «Вертіївський центр первинної медико – санітарної допомоги»Вертіївської сільської ради Ніжинського району Чернігівської області.

16:58:42 15.11.2021