СЛУЖБА ЗАЙНЯТОСТІ ІНФОРМУЄ

У період посилених карантинних обмежень, які діятимуть в Україні у період з 8 до 24 січня 2021 року, особистий прийом  у Ніжинській філії Чернігівського обласного центру зайнятості буде проходити у звичному режимі.

10:30:12 13.01.2021

До уваги батьків та дітей!

З метою попередження нещасних випадків та травматизму, служба у справах дітей Вертіївської сільської ради просить вас ознайомитись з правилами техніки безпеки під час зимових канікул, з обов’язковим їх дотриманням.

14:08:43 28.12.2020

Відділення Національної служби посередництва і примирення інформує громадськість

Національна служба посередництва і примирення (далі – НСПП) є постійно діючим державними органом, створеним Президентом України відповідно до Закону України "Про порядок вирішення колективних трудових спорів (конфліктів)" для попередження, прогнозування та сприяння врегулюванню колективних трудових спорів (конфліктів).

16:12:32 28.08.2020