Оголошення

На Чернігівщині працюють іноземці з 30 країн світу, найбільше – турків, китайців, білорусів та вірмен

У той час, як дехто з українців шукають роботу за кордоном, іноземці приїздять працювати в Україну, щоправда не так масово. Зокрема на Чернігівщині протягом минулого року 89 роботодавців регіону використовували працю 133 іноземних громадян.

10:13:06 31.01.2022

Середній розмір допомоги по вагітності та пологах від Фонду склав 40,5 тис. гривень

Понад 125 тисяч працюючих українок знаходились у декретній відпустці упродовж 2021 року. Фонд соціального страхування України профінансував для них понад 5 мільярдів гривень допомог по вагітності та пологах.

10:06:49 31.01.2022

Мінцифри повідомляє: оновлення в сфері паспортних послуг

Бажаєте обміняти старий паспорт на ID, оформити біометричний для виїзду за кордон або відновити у зв’язку з втратою? Гід з державних послуг підкаже, як це зробити, за який час та які документи із собою взяти.  Зібрали для вас добірку послуг паспортного столу на Гіді.

09:27:03 31.01.2022

«Кабінет інвестора»

Це інтерактивний комунікаційний інструмент, який націлений на спільну роботу інвесторів з органами виконавчої влади над започаткуванням підприємницьких ініціатив, реалізацією інвестиційних проектів та вирішенням проблемних питань, що виникають в процесі їх втілення.

09:59:30 21.01.2022

На Чернігівщині торік майже 2,5 тис. безробітних пройшли професійне навчання

Протягом 2021 року 2463 безробітних набували нових професій та підвищували кваліфікацію за направленням обласної служби зайнятості. Усі - на замовлення роботодавців під конкретні робочі місця.

16:30:11 18.01.2022

Підходяща робота для безробітних: 5 законодавчих аспектів

Зареєстровані безробітні мають право, зокрема, на безоплатні послуги від територіальних органів Державної служби зайнятості (ДСЗ) з пошуку підходящої роботи та сприяння в працевлаштуванні. Про це зазначено в статті 44 Закону України «Про зайнятість населення» (далі - Закон про зайнятість населення). Що саме розуміється під поняттям «підходящої роботи»? Розкрити його суть дозволяють положення статті 46 Закону про зайнятість населення.

16:26:48 18.01.2022

«Дія» - для клієнтів служби зайнятості

Державні послуги онлайн – це швидко та зручно. Для власників цифрового підпису на порталі Дія доступна реєстрація в службі зайнятості як безробітного.

16:25:50 18.01.2022

Нова підбірка послуг від мінцифри

Переходьте за посиланнями:   https://thedigital.gov.ua/news/poslugi-dlya-viyskovozobovyazanikh-ta-prizovnikiv-na-gidi   https://thedigital.gov.ua/news/poslugi-povyazani-z-pratsevlashtuvannyam-na-gidi   https://thedigital.gov.ua/news/naypopulyarnishi-poslugi-dratss-na-gidi

17:10:00 17.01.2022