Оголошення

Увага!!! До 150-річчя від дня народження Лесі Українки Чернігівський обласний художній музей імені Григорія Галагана пропонує виставку “Плеяда Лесі Українки”

До 150-річчя від дня народження Лесі Українки Чернігівський обласний художній музей імені Григорія Галагана пропонує виставку “Плеяда Лесі Українки”.

16:42:32 22.02.2021

Про офіційне оголошення початку виборчого процесу проміжних виборів депутатів Вертіївської сільської ради в багатомандатних виборчих округах №№4,5,7

16:07:31 05.02.2021

Шановні виборці!

Відділ ведення Державного реєстру виборців Ніжинської районної державної адміністрації Чернігівської області (в адмінмежах колишніх Бахмацького, Борзнянського, Бобровицького, Ніжинського та Носівського районів)  знаходиться у приміщенні Ніжинської районної державної адміністрації, за адресою:  вул.Батюка, 5-А, каб.23, м.Ніжин, перший поверх, телефон (04631) 7-31-08.

17:06:49 01.02.2021

Оголошення про проведення конкурсу щодо визначення виконавця послуги з вивезення твердих побутових відходів на території населених пунктів Вертіївської сільській ради: с. Липів Ріг, с. Колісники, с. Мильники, с. Кукшин, с. Зруб, с. Стодоли, с. Пе

Оголошення про проведення конкурсу щодо визначення виконавця послуги з вивезення твердих побутових відходів на території населених пунктів  Вертіївської сільській ради: с. Липів Ріг, с. Колісники, с. Мильники,  с. Кукшин, с. Зруб,

13:01:06 01.02.2021

До уваги громадян

Вертіївська сільська рада на виконання пункту 30 «Плану заходів з підготовки обласних управлінь, організацій і підприємств, місцевих органів виконавчої влади, органів місцевого самоврядування  Чернігівської області до дій в екстремальних зимових умовах 2020/2021 року», на період зниження температури повітря підготувала приміщення для тимчасового перебування людей, які матимуть потреби у обігріві.

15:11:05 15.01.2021

СЛУЖБА ЗАЙНЯТОСТІ ІНФОРМУЄ

У період посилених карантинних обмежень, які діятимуть в Україні у період з 8 до 24 січня 2021 року, особистий прийом  у Ніжинській філії Чернігівського обласного центру зайнятості буде проходити у звичному режимі.

10:30:12 13.01.2021