Новини від Центру зайнятості

Шановні клієнти! У вас є можливість скористатися онлайн-підтримкою Чернігівської обласної служби зайнятості в Telegram - https://t.me/pitrymkaDSZChernigiv.

08:58:51 30.05.2022

Про порядок виплати щорічної разової грошової допомоги ветеранам війни та жертвам нацистських переслідувань у 2022 році

Урядом затверджено постанову Кабінету Міністрів України від 07.05.2022 №540 «Деякі питання виплати у 2022 році разової грошової допомоги, передбаченої Законами України «Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту» і «Про жертви нацистських переслідувань», яка передбачає порядок виплати з державного бюджету разової грошової допомоги ветеранам війни та жертвам нацистських переслідувань.

16:47:34 23.05.2022

Служба зайнятості розпочала підготовку кадрів до наступного опалювального сезону

Причому як для роботодавців, так і для шукачів роботи, ця послуга цілком безкоштовна. Переконатися в цьому вже сьогодні мають змогу три підприємства, а саме: ТП «Прилукитепловодопостачання» АТ «Облтеплокомуненерго» та ТОВ «Ніжин ТеплоМережі».

08:47:15 23.05.2022

ОГОЛОШЕННЯ про проведення конкурсу з відбору виконавців послуг з проведення експертної грошової оцінки земельної ділянки несільськогосподарського призначення комунальної власності, яка підлягає продажу

1. Мета проведення незалежної оцінки: визначення ринкової вартості земельної ділянки з метою передачі її у приватну власність шляхом продажу власнику нерухомого майна, що знаходиться на ній.

13:09:14 20.05.2022

15 травня – День пам’яті жертв політичних репресій

День пам'яті жертв політичних репресій — щорічний національний пам'ятний день в Україні, що припадає на третю неділю травня. Відзначається згідно з Указом Президента від 21 травня 2007 року з метою вшанування пам’яті жертв політичних репресій комуністичного режиму.

14:09:44 13.05.2022

Кого шукають роботодавці області, та кому платять найбільше? ТОП високооплачуваних вакансій від служби зайнятості

У зв’язку з війною попит на робочу силу суттєво скоротився, але попри складну ситуацію роботодавці Чернігівщини потребують фахівців і можуть запропонувати гідну роботу.

11:35:39 12.05.2022

З початку війни Фонд виплатив 4,4 млн грн допомог на поховання родинам померлих працівників

Попри умови воєнного стану Фонд соціального страхування України продовжує у повному обсязі здійснювати для українців всі види виплат матеріального забезпечення. Зокрема, штатно фінансуються допомоги на поховання.

10:04:09 11.05.2022