Допомога українцям від ЮНІСЕФ

ЮНІСЕФ і партнери запустили програму «Спільно», щоб додатково підтримати українців, постраждалих через війну.

14:53:21 02.06.2022

Новий пенсійний закон: що змінюється для українців

Ще у середині лютого цього року парламент ухвалив Закон «Про внесення змін до деяких законів України щодо вдосконалення пенсійного законодавства» (№ 2040), який тоді був досить обговорюваним в суспільстві, адже вирішував чимало нагальних пенсійних проблем, як-то індексація пенсій держслужбовців чи достроковий вихід на пенсію людей, що втратили роботу.

11:13:57 01.06.2022

Звільнення від сплати ЄСВ упродовж дії воєнного стану не передбачає зарахування періодів роботи до страхового стажу

Законодавством України передбачено право фізичним особам- підприємцям на спрощеній та загальній системі оподаткування, особам, які здійснюють незалежну професійну діяльність та членам фермерського господарства, тимчасово, з 1 березня 2022 року та протягом 12 місяців після припинення або скасування воєнного стану не нараховувати та не сплачувати єдиний внесок на загальнообов’язкове державне соціальне страхування за себе.

11:11:54 01.06.2022

На Чернігівщині не вистачає «робочих рук»: які професії найбільше затребувані роботодавцями

На сьогодні у базі даних Чернігівської обласної служби зайнятості налічується 337 вакансій. Найбільшим попитом користуються робітники сільського господарства (28%), переробної промисловості (25%), охорони здоров’я (10%), оптової та роздрібної торгівлі (9%).

09:02:18 30.05.2022

Чому не варто зловживати статусом безробітного?

Серед офіційно зареєстрованих безробітних є такі, які намагаються «всидіти на двох стільцях», а саме: перебувати у статусі безробітного, отримуючи допомогу по безробіттю, та паралельно мати інший дохід.

09:01:45 30.05.2022

Ваучер на навчання для громадян 45+

Війна змінює людей, їх долі, професії. Нерідко у зрілому віці знову доводиться сідати за парти, аби бути конкурентоспроможними на ринку праці. Державна служба зайнятості пропонує громадянам старше 45 років отримати ваучер на навчання.

08:59:21 30.05.2022