Чернігівська область, Ніжинський район

Новини громади

Майстер - клас по виготовленню державної символіки

До Дня Конституції України, завідуюча Малокошелівським сільським клубом - Анжеліка Онасенко та бібліотекар Малокошелівської філії Вертіївської СПБ - Наталія Третяк організували для дітей майстер-клас по виготовленню державної символіки. Подібні заходи покликані проявляти у дітей любов до рідного краю, поваги до державних символів України, звичаїв і традицій.

10:03 01.07.2019

Профілактичний рейд «Канікули»

13 червня 2019 року начальником служби у справах дітей спільно з фахівцем із соціальної роботи та інспекторами ювенальної превенції Ніжинського ВП ГУНП в Чернігівській області було проведено профілактичний рейд у с. Вертіївка.

16:40 13.06.2019

Майбутнє дитини – майбутнє України.

4 червня фахівці Ніжинської філії Чернігівського обласного центру зайнятості  Ангеліна Кривошея та Ірина Бондаренко провели виїзну акцію у пришкільному дитячому таборі відпочинку Вертіївської ОТГ.   Профорієнтаційна гра "В професії граємо-собі обираємо", розгадування кросвордів, ребусів та загадок, захоплююча вікторина - багато-багато цікавих моментів служили не тільки розвагою, а й пізнанням нового та розширенням наявного досвіду про цікаві, гостро потрібні та нові професії. Мета акції – дати якомога більше знань про світ професій. Згодом ці знання стануть у нагоді у вирішальний момент вибору своєї професійної діяльності.

14:21 05.06.2019