Чернігівська область, Ніжинський район

Новини громади

КОНКУРС НА ЗАМІЩЕННЯ ВАКАНТНОЇ ПОСАДИ!

Відповідно до п. 20 ч. 4 ст. 42 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», ч. 2 ст. 10 Закону України «Про службу в органах місцевого самоврядування»:

14:09 26.04.2019

Обласний історичний семінар "Пам'ятай про великі дні наших Визвольних змагань"

Обласний історичний семінар "Пам'ятай про великі дні наших Визвольних змагань". 20 та 21 квітня "Веркіївська сотня" взяла участь у історичному національно-патріотичному заході, який проходив у м.Ніжині та с.Мала Кошелівка.

14:04 26.04.2019

Привітання до Великодння

Від щирого серця поздоровляємо вас з Пасхою Христовою, і нехай царюють у ваших серцях радість і душевний спокій!

13:58 26.04.2019

Благоустрій кладовища по вулиці Північна

Працівники Комунального Підприємства "АЛЬЯНС" робили благоустрій кладовища по вулиці Північна за підтримки та участі Вертіївської територіальної громади. Побудували огорожу, вивезли сміття. Зробили санітарну чистку дерев по кладовищу.

11:25 26.04.2019

Служба зайнятості – учасникам АТО. Справа для душі і можливість самореалізуватися

Три роки ніжинець Роман Хоменко служив за контрактом у Збройних Силах України.  Кілька ротацій служби на Донбасі в зоні АТО загартували юнака, привели до переоцінки життєвих цінностей. Додому повернувся тільки наприкінці 2017-го після демобілізації. І відразу ж зіткнувся із проблемою працевлаштування.

08:55 23.04.2019

Ринок праці – мовою чисел

Протягом  січня-березня 2019 року за послугами до Ніжинської філії Чернігівського обласного центру  зайнятості звернулися 196 жителів району. Статус безробітного отримали 176 осіб. Всього   ж за звітний період на обліку перебувало 432 безробітних, в тому числі 46 жителів Вертіївки.

08:54 23.04.2019

Відповідальне батьківство як робота!

Всі ми звикли розуміти, що такі поняття як батько і матір – це найголовніші люди в нашому житті. Ми знаємо, що для того, щоб бути гарними батьками, треба належним чином виконувати свої батьківські обов’язки, любити і піклуватись про свою дитину. Але, на жаль, в нашомусу спільстві є люди, які не вважають за потрібне дарувати своїм дітям батьківське тепло, піклування, ласку, що призводить до того, що таке поняття як «сирітство» стає надзвичайно актуальним в наш час.

16:02 15.04.2019

Пенсійний ЛІКНЕП. Зарплата для пенсії: що робити якщо втрачені документи

Заробітна плата — один із ключових показників, який впливає на розмір майбутньої пенсії. Що робити, якщо з підтвердженням заробітку для обчислення пенсії за період до 1 липня 2000 року виникають проблеми?

15:14 12.04.2019