УВАГА! Відновлення декларування

Відповідно до п. 2-7 розділу XIII «Прикінцеві положення» Закону України «Про запобігання корупції» особи, які у 2022–2023 роках не подали декларацію особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, відповідно до статті 45 цього Закону, і кінцевий строк для подання яких настав до дня набрання чинності Законом України «Про внесення змін до деяких законів України про визначення порядку подання декларацій осіб, уповноважених на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, в умовах воєнного стану», подають такі декларації не пізніше 31 січня 2024 року.

11:01 25.10.2023

ВЕРТІЇВСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА ПОВІДОМЛЯЄ

24 жовтня 2023 року сільському  голові Вертіївської сільської ради Лозяну Федору Миколайовичу було повідомлено про підозру у вчиненні кримінального правопорушення. Найближчим часом буде розглянуте клопотання прокуратури про відсторонення його з посади та про застосування запобіжного заходу у вигляді тримання під вартою.

16:53 24.10.2023

Знову сумна звістка сколихнула Вертіївську громаду.

Героїчно загинув, захищаючи нас та всю Україну, Сергій Сиводід, уродженець с.Кукшин 1971 р.н. Це сталося поблизу н.п. Кучерів Яр Донецької області. Прощання із загиблим захисником відбудеться завтра о 10-00 у Соборі Всіх Святих у Ніжині. Закликаємо односельців віддати шану Герою, зустрівши живим коридором по вул. Миру, Власенків, Богунська в селі Кукшині та провести в останню дорогу . Поховають Сергія Миколайовича на кладовищі у с.Кукшин.

16:40 09.10.2023

Увага! Штормове попередження!

На 09 жовтня, понеділок, зберігається вітер 15-20 м/сек.  Вночі 09.10 можливі заморозки на ґрунті, температура повітря 0-5 градусів.

13:54 08.10.2023

Шановні вертіївчани!

У середу, 20 вересня у селі Вертіївка відбудеться поховання військовослужбовця, Каменського Олександра Дмитровича.

15:48 19.09.2023

Стартувала всеукраїнська інформаційна кампанія «Робота для ВПО: ти потрібен»

Державна служба зайнятості долучилася до проведення інформаційної кампанії, ініційованої Міністерством з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій України, яка триватиме упродовж вересня-жовтня поточного року. Мета – збільшити кількість внутрішніх переселенців, які знайшли роботу.

10:21 19.09.2023