Чернігівська область, Ніжинський район

Новини громади

Я МАЮ ПРАВО

Сьогодні, у прийомний день Вертіївської сільської ради було роздано буклети та ознайомлено людей з проектом «Я МАЮ ПРАВО»

16:01 20.05.2019

Формування та реалізація державної молодіжної політики в Україні в умовах децентралізації у Вертіївській сільській раді

Сьогодні, 20 травня 2019 року у Вертіївській сільській раді було проведено семінар – тренінг «Формування та реалізація державної молодіжної політики в Україні в умовах децентралізації. Гендерне проектування» з  представниками Чернігівського центру перепідготовки та підвищення кваліфікації працівників органів державної влади, органів місцевого самоврядування, державних підприємств, установ і організацій, методистом Центру Наталією Левченко, головним спеціалістом відділу з питань молоді та організації оздоровлення дітей Департаменту сім’ї, молоді та спорту облдержадміністрації Анастасією Яланською та начальником відділу молодіжної роботи КУ «Чернігівський обласний молодіжний центр» Чернігівської обласної ради – Олегом Котеленець.

15:52 20.05.2019

У службі зайнятості – тренінги: вчать досягати поставленої мети та бути успішними

Серед клієнтів служби зайнятості є громадяни, яким при пошуку роботи важко конкурувати на сучасному ринку праці. Зокрема це люди, які тривалий час не працювали, досягли передпенсійного віку, мають інвалідність тощо. Крім об’єктивних факторів, які стримують їх працевлаштування, є й суб’єктивні. У когось – проблеми із самооцінкою, іншим - не вистачає впевненості у собі, що врешті призводить до низької мотивація до праці.

16:33 14.05.2019

ВИБОРЧИЙ ПРОЦЕС СТАРТУВАВ

До Вертіївської об’єднаної територіальної громади в порядку визначеному законом України «Про добровільне об’єднання територіальних громад» приєдналися згідно рішення 39 позачергової сесії Вертіївської сільської ради 7 скликання від 12. 06. 2018 року

14:46 13.05.2019

33 річниця Чорнобильської катастрофи

З нагоди 33 річниці Чорнобильської катастрофи відбувся концерт для ліквідаторів аварії, які проживають на території Вертіївської ОТГ. Усіх присутніх вітав сільський голова Ігор Мороз. Із задоволенням слухали пісні у виконанні жіночого аматорського ансамблю «Любисток», учнів Вертіївського філіалу Ніжинської районної школи мистецтв Ані Рибецької та  Богдани Романько.

14:42 26.04.2019