Солодкі подарунки для дітей соціально незахищених категорій

До дня Святого Миколая та напередодні Новорічних свят, службою у справах дітей Вертіївської сільської ради та комунальним закладом Центр надання соціальних послуг Вертіївської сільської ради було вручено солодкі подарунки дітям-сиротам, дітям, позбавленим батьківського піклування, дітям, які перебувають на обліку дітей, що опинилися у складних життєвих обставинах, дітям з обмеженими функціональними можливостями.

11:57 07.12.2023

Про створення Координаційної ради з питань утвердження української національної та громадянської ідентичності при Вертіївській сільській раді

Відповідно до Постанови Кабінету Міністрів України від 18 квітня 2023 року №364 «Про затвердження Типового положення про координаційну раду з питань утвердження української національної та громадської ідентичності при Раді міністрів Автонмної Республіки Крим, місцевому органу виконавчої влади, органі місцевого самоврядування», розпорядження голови вертіївської сільської ради від 27 листопада 2023 року №81 «Про утворення Координаційної ради з питань утвердження української національної та громадської ідентичності при Вертіївській сільській раді» оголошується про створення Координаційної ради з питань утвердження української національної та громадської ідентичності при Вертіївській сільській раді(далі - Координаційна рада).

10:30 28.11.2023