Чернігівська область, Ніжинський район

Новини громади

Всеукраїнська акція: 16 днів проти насильства

Щорічно в Україні з 25 листопада по 10 грудня проводиться Всеукраїнська акція «16 днів проти насильства», яка з 1991 року підтримується міжнародною спільнотою. Така акція проводиться і в Вертіївській об’єднаній територіальній громаді.

09:18 03.12.2019

Декада зайнятості для осіб з інвалідністю

З нагоди Міжнародного дня людей з інвалідністю, який щороку відзначається 3 грудня, службою зайнятості в Чернігівській області оголошено Декаду зайнятості для людей з інвалідністю.

08:50 28.11.2019

У Чернігівській області припинено діяльність незаконної АЗС

Діяльність нелегальних заправних станцій, які створюються ділками від бізнесу задля швидкої власної наживи, не тільки спричиняє значні втрати бюджетних надходжень, але й становить загрозу екології регіону та життю його мешканців.

11:47 27.11.2019

Андрій Прокопенко: «Головна умова для того, щоб інновація втілилась у життя, – це віра у себе»

В обласному центрі 22 листопада вперше організували регіональний інноваційний форум. Його учасники говорили про те, як сформувати ефективну інноваційну екосистему, щоб Чернігівщина стала більш привабливою для інвесторів.

12:54 26.11.2019

НАВЧАЙТЕСЯ І БУДЬТЕ УСПІШНИМИ

Державна служба зайнятості  за рахунок коштів Фонду загальнообов’язкового державного соціального страхування України на випадок безробіття  організовує професійне навчання зареєстрованих безробітних на замовлення роботодавця, для самозайнятості та провадження підприємницької діяльності з урахуванням побажань безробітних.

12:16 22.11.2019

ПРОПОНУЄМО ШУКАЧАМ РОБОТИ

Ви втратили роботу?  Не впадайте у відчай. Звертайтеся до Ніжинської філії Чернігівського обласного центру зайнятості.

12:15 22.11.2019