Співпраця з Благодійним фондом "Карітас Чернігів"

21 липня 2023 підписано Меморандум про співпрацю між Благодійним фонд "Карітас Чернігів" та Вертіївською ТГ Ніжинського району. Голова Вертіївської територіальної громади Федір Лозян та директор фонду отець Роман Пушка обговорили майбутні дії щодо подальшого забезпечення соціальними послугами потребуючих громадян з віддалених сіл громади.

15:56 14.08.2023

СПАЛЮВАННЯ СТЕРНІ ТА СУХОСТОЮ — ЗЛОЧИН!

На сьогоднішній день гостро стоїть питання виникнення значної кількості пожеж, що виникають внаслідок спалювання сухої природної рослинності, стерні, соломи, післязбиральних залишків.

10:10 10.08.2023

СТАТУС ДИТИНИ, ЯКА ПОСТРАЖДАЛА ВНАСЛІДОК ВОЄННИХ ДІЙ ТА ЗБРОЙНИХ КОНФЛІКТІВ

Надання статусу дитини, яка постраждала внаслідок воєнних дій та збройних конфліктів регламентується Порядком надання статусу дитини, яка постраждала внаслідок воєнних дій та збройних конфліктів, затвердженим постановою Кабінету Міністрів України від 5 квітня 2017 року № 268 (зі змінами від 1 червня 2023 року № 547).

12:05 09.08.2023

«Армія відновлення»: у Чернігові розширили перелік суспільно корисних робіт для безробітних

Таке рішення 4 липня прийняв виконком міської ради. Зокрема, тепер безробітних залучатимуть до роботи військкоматів, де вони допомагатимуть у вирішенні питань соціального забезпечення та пільг звільнених з військової служби військовослужбовців, з оформленням документів для отримання грошової допомоги сім’ям загиблих захисників України, будуть опрацьовувати результати професійно-психологічного відбору призовників на військову службу.

09:25 10.07.2023

ОСОБЛИВОСТІ    ПРАЦЕВЛАШТУВАННЯ   НЕПОВНОЛІТНІХ

ОСОБЛИВОСТІ ПРАЦЕВЛАШТУВАННЯ НЕПОВНОЛІТНІХ

У нелегкі часи, які переживає зараз наша країна у зв’язку з російською військовою агресією, багато неповнолітніх українців, бажаючи допомогти своїм родинам і країні, намагаються працевлаштуватися, шукають роботу. Це цілком можливо, адже неповнолітні особи у трудових правовідносинах прирівнюються у правах до повнолітніх, а в галузі охорони праці, робочого часу, відпусток та деяких інших умов праці користуються пільгами, встановленими законодавством України (стаття 187 Кодексу законів про працю України).

15:53 03.07.2023