Чернігівська область, Ніжинський район

Новини громади

Взаємодія у сфері торгівлі людьми

Чернігівський громадський комітет захисту прав людини реалізує проект «Впровадження  Національного механізму взаємодії суб’єктів, які здійснюють заходи у сфері протидії торгівлі людьми, в тому числі дітьми в громадах Чернігівської області», у рамках якого ініціював проведення робочої зустрічі Департаменту сім’ї, молоді та спорту, Чернігівського обласного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді з педагогічними працівниками закладів освіти, спеціалістами та фахівцями Вертіївської сільської ради 20 лютого 2019 року.

09:24 21.02.2019

Герої  Небесної сотні

Герої  Небесної сотні – це українці,які загинули в м.Києві на Майдані, на вулицях Грушевського та Інститутській.Це наші чоловіки і жінки,діти і батьки,сестри і брати,рідні і друзі, які загинули за честь, за волю,за право бути Українцем і за свою Батьківщину.

13:32 20.02.2019

"Веркіївська сотня" у Києві.

2 та 3 лютого учасники гуртка "Веркіївська сотня" взяли участь у обласному історичному культурно-освітньому семінарі "Шлях перемог", який проходив у м.Київ.

14:07 14.02.2019

Інформаційний матеріал для внутрішньо переміщених осіб України

Повідомляємо, що Міністерством з тимчасово окупованих територій та внутрішньо переміщених осіб України разом з  Програмою «Радник з питань ВПО» розроблено та надруковано інформаційні плакати за наступними темами:

11:21 14.02.2019

КОНКУРС НА ЗАМІЩЕННЯ ВАКАНТНОЇ ПОСАДИ!

Відповідно до п. 20 ч.4 ст.42  Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні «, ч. 2 ст. 10 Закону України «Про службу в органах місцевого  самоврядування

12:21 11.02.2019