Чернігівська область, Ніжинський район

Новини громади

Обираємо професію разом

Пізнати світ професій і зробити власний професійний вибір тепер школярам допомагає «Атлас професій майбутнього з доповненою реальністю». Цей інтерактивний профорієнтаційний програмний продукт з віртуальними елементами є черговою новацією служби зайнятості.

08:16 27.09.2019

Привітання солдатських вдів

Від імені сільського голови Вертіївської сільської ради І.Мороза, виконавчого комітету та депутатського корпусу вітаємо солдатських вдів:

14:56 13.09.2019

З 1 липня пенсіонерам збільшили пенсії

Як повідомив начальник головного управління Пенсійного фонду України в Чернігівській області Юрій Юрченко у зв’язку зі зміною прожиткового мінімуму збільшення отримають  172,3 тис. пенсіонерів області, середній розмір підвищення складає 50,3 грн.

16:55 04.09.2019

Записи в трудовій книжці не є гарантією страхового стажу

Трудова книжка з 1 січня 2004 року  не підтверджує страховий стаж! Після цієї дати  свідченням страхового стажу є  тільки дані персоніфікованого обліку про те, що особа сплачувала страхові внески. Періоди, за які роботодавець не сплатив страхові внески , не зараховуються до страхового стажу працівника до повного погашення такого боргу.

16:53 04.09.2019