Чернігівська область, Ніжинський район

Новини громади

2 березня 2020 року розпочата масштабна всеукраїнська кампанія з детінізації зайнятості у будівельній галузі

Будівництво – одна з найбільш ризикових сфер, де використовується незадекларована праця та відбувається травмування працівників. За даними Держстату, понад 16% (556,8тис.осіб) від усього неформально зайнятого населення у першому півріччі 2019 року працювали у сфері будівництва.

17:08 03.03.2020

Легалізації зайнятості

Ніжинською філією ЧОЦЗ продовжується робота з легалізації зайнятості. На виконання доручення Прем"єр-міністра України від 17.02.2020 №6698/0/1/1-20 сьогодні пройшла робоча зустріч директора Ніжинської міськрайонної філії

16:12 28.02.2020

Що ж таке кваліфікований електронний підпис (КЕП)

Якщо коротко, то КЕП - це один із видів електронного підпису, за допомогою якого можна ідентифікувати підписувача. Віднедавна, всі власники ID-карток вже мають можливість отримати послугу з внесення КЕП на чіп в паспорті громадянина України у формі ID-картки. Для цього потрібно звернутися до будь-якого підрозділу міграційної служби та БЕЗКОШТОВНО отримати дану послугу. Звертаємо увагу, що для запису КЕП вам знадобиться PIN 2 (формується вами особисто при оформленні ID-картки).

09:56 28.02.2020

Ціна неуважності - зменшення розміру пенсій

ЄСВ звітність, яку подають роботодавці щодо своїх працівників, доволі складна тому, звичайно ж, можливі і помилки. Але ціна неуважності - зменшення розміру пенсій та страхового стажу в майбутньому, правильність обчислення допомоги по безробіттю, лікарняному, та іншим соціальним виплатам тощо. І навіть якщо  платники єдиного внеску своєчасно та в повному обсязі нараховували та сплатили ЄСВ , але припустилися помилок в  наданні персональних даних – людині стаж не зараховується.

11:54 19.02.2020