Податкові новини

Університет державної фіскальної служби України запрошує на день відкритих дверей

З метою залучення абітурієнтів до навчання в Університеті державної фіскальної служби України (за адресою: Київська обл., м. Ірпінь, вул. Університетська, 31, корпус Д)  23.02.2019 року о 9.00,  відбудеться день відкритих дверей Факультету підготовки, перепідготовки, перепідготовки та підвищення кваліфікації податкової міліції (далі – Факультет). У процесі зустрічі перед абітурієнтами та їх батьками  передбачається  виступ ректора Університету, начальника Факультету, обговорення  нагальних питань щодо умов вступу на навчання.

09:40:37 21.02.2019

На Чернігівщині протягом січня відшкодовано платникам більше 154 мільйонів гривень ПДВ

За інформацією управління податків і зборів з юридичних осіб ГУ ДФС у Чернігівській області, у січні поточного року у встановлені законодавством терміни проведено камеральні перевірки 126 суб'єктів господарювання-юридичних осіб щодо визначення достовірності нарахування сум бюджетного відшкодування ПДВ на загальну суму понад 121 млн гривень.

09:39:47 21.02.2019

ГУ ДФС у Чернігівській області: Заповнити декларацію допоможе банер «Декларування доходів громадян»

Нагадуємо, декларацію про майновий стан і доходи громадянам необхідно подати до контролюючого органу за місцем своєї податкової адреси до 1 травня 2019 року. Зкористатись правом на податкову знижку можна до 31 грудня 2019 року.

09:32:36 21.02.2019

Затверджено нову форму податкової декларації з податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки

Наказом Міністерства фінансів України від 15.11.2018 № 897 «Про внесення змін до форми Податкової декларації з податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки», зареєстрованим у Міністерстві юстиції України 26.12.2018 за № 1473/32925, затверджено нову форму податкової декларації з податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки (далі - Декларація).

09:31:12 21.02.2019

Про грошову оцінку сільськогосподарських земель у 2019 році

Згідно інформації, отриманої від Державної служби України з питань геодезії, картографії та кадастру,  наказом Міністерства аграрної політики та продовольства України від 16.11.2018 №552 «Про затвердження технічної документації із загальнонаціональної (всеукраїнської) нормативної грошової оцінки земель сільськогосподарського призначення» затверджено відповідну технічну документацію. Наказ набрав чинності з 01.01.2019 року.

09:49:16 18.02.2019

Що треба знати про оподаткування товарів, що надходять у міжнародних поштових та експрес-відправленнях на адресу фізичних осіб

Згідно з частиною шостою ст. 374 Митного кодексу України від 13 березня 2012 року № 4495-VI зі змінами та доповненнями (далі – МКУ) товари (крім підакцизних), сумарна фактурна вартість яких не перевищує еквівалент 150 євро, що переміщуються (пересилаються) на митну територію України на адресу одного одержувача в одній депеші від одного відправника у міжнародних поштових відправленнях, на адресу одного одержувача в одному вантажі експрес-перевізника від одного відправника у міжнародних експрес-відправленнях, підлягають усному декларуванню на підставі товаросупровідних документів та не є об’єктами оподаткування митними платежами.

09:48:58 18.02.2019

До відома власників авто на іноземній реєстрації

Фахівці Чернігівської митниці ДФС звертають увагу, що наразі перед пунктами пропуску, відкритими для автомобільного сполучення у зонах діяльності митниць ДФС західного регіону України (Львівська, Волинська митниці ДФС), а також безпосередньо в таких пунктах пропуску, спостерігається тенденція до накопичення легкових транспортних засобів, які переміщуються на митну територію України громадянами з метою подальшого поміщення їх у митний режим імпорту.

09:47:45 18.02.2019

Неприбуткові установи та організації мають разом зі звітом подати річну фінансову звітність

Звертаємо увагу, що суб’єкти господарювання, внесені станом на 01.01.2019 року до Реєстру неприбуткових установ та організацій,  разом із звітом про використання  доходів (прибутків) неприбуткової організації за 2018 рік  повинні  подати річну фінансову звітність, яка відповідно до п.46.2 ст.46 ПКУ є додатком до звіту про використання доходів (прибутків) неприбуткової організації та її невід’ємною частиною.

11:13:49 14.02.2019

ГУ ДФС у Чернігівській області: Перші підсумки Деклараційної кампанії – 2019

Триває Кампанія декларування доходів, одержаних громадянами протягом 2018 року, яка розпочалась з 1 січня поточного року. Про перші підсумки повідомила начальник управління податків і зборів з фізичних осіб Світлана Волкова.

11:12:45 14.02.2019

Для отримання податкової соціальної пільги робітник має подати заяву роботодавцю

Соціальна пільга – це можливість платника зменшити нараховану суму місячної зарплатні на розмір такої пільги. Тобто зарплата зменшується на суму пільги і лише після цього оподатковується податком на доходи фізичних осіб.

11:10:04 14.02.2019