Податкові новини

Ємності для зберігання пального передали в оренду: чи потрібно реєструвати акцизний склад

Якщо фізична особа-підприємець планує за договором відповідального зберігання приймати підакцизне пальне, зберігати його у власних ємностях і відпускати іншій особі, то із 01.07.2019 року ця операція без переходу права власності вважатиметься реалізацією у розумінні п.п. 14.1.212 Податкового кодексу України .

16:36:37 14.05.2019

Мінфін розробив нові форми документів для платникiв акцизного податку

Оприлюднено проект наказу Мінфіну «Про затвердження форм заяви про реєстрацію платника акцизного податку з реалізації пального або спирту етилового та/або акцизних складів, акцизної накладної, розрахунку коригування акцизної накладної, заявки на поповнення (коригування) залишку пального, заявки на поповнення (коригування) залишку спирту етилового, Порядку заповнення акцизної накладної, розрахунку коригування акцизної накладної, заявки на поповнення (коригування) залишку пального, заявки на поповнення (коригування) залишку спирту етилового».

21:52:55 08.05.2019

Все, що потрібно знати про сплату єдиного соціального внеску

З метою звернення уваги платників на необхідності своєчасної сплати єдиного внеску фахівці Головного управління ДФС у Чернігівській області нагадують про основні законодавчі вимоги з даного питання.

12:16:00 25.04.2019

З 2 травня вступають у дію нові рахунки для сплати ЄСВ

Звертаємо увагу платників єдиного внеску: у зв’язку з тим, що з 02.05.2019 будуть функціонувати нові рахунки для сплати ЄСВ, відкриті на балансі центрального апарату Казначейства, будьте уважні при заповненні відповідних реквізитів в платіжних дорученнях.

12:19:27 23.04.2019

Запрошуємо прийняти участь у Всеукраїнському конкурсі «Податківець майбутнього»

Університет державної фіскальної служби України ініціює проведення IІI Всеукраїнського Інтелектуального конкурсу «Податківець майбутнього» як одного із незалежних складових Всеукраїнського конкурсу «Податківець майбутнього». До участі запрошуються учні 9-11 класів усіх регіонів України.

08:46:31 18.04.2019

У січні-березні 2019 року платниками Чернігівщини сплачено понад 2,5 млрд грн податків і зборів

У Головному управлінні ДФС у Чернігівській області повідомили, що до бюджетів усіх рівнів Чернігівщини у січні-березні 2019 року платниками сплачено понад 2,5 млрд грн податків і зборів.

08:44:07 18.04.2019

Якщо у «єдинника» змінилося прізвище або адреса необхідно внести зміни і до реєстру платників єдиного податку

Якщо у платника єдиного податку змінилося прізвище, ім’я, по батькові або серія та номер паспорта (для фізичних осіб, які через свої релігійні переконання в установленому порядку відмовилися від прийняття реєстраційного номера облікової картки платника податків) необхідно подати до контролюючого органу заяву протягом місяця з дня виникнення таких змін (п. 298.4 ст. 298 ПКУ).

12:31:09 10.04.2019

За який спадок доведеться сплатити податки?

Необхідно знати, що у разі отримання спадщини від родичів, що не відносяться до членів сім’ї першого та другого ступенів споріднення, наприклад, рідного дядька, тітки чи інших фізичних осіб, виникає обов’язок сплати податку на доходи фізичних осіб за ставкою 5 відс. від вартості успадкованого. Про це повідомили в Головному управлінні ДФС у Чернігівській області.

12:08:30 10.04.2019

У березні на Чернігівщині зібрано майже на 46 млн грн більше податкових платежів, ніж торік

За березень 2019 року по Чернігівській області до бюджетів усіх рівнів зібрано 829 млн грн податків, зборів та обов’язкових платежів. Досягнуто приросту до відповідного періоду минулого року майже на 6 відс. або на 46 млн гривень.

12:07:49 10.04.2019