Податкові новини

Використання РРО підприємцями з продажу лікарських засобів з 01 січня 2019 року

Головне управління ДФС у Чернігівській області інформує, що Законом України від 23.11.2018 року № 2628-VIII «Про внесення змін до Податкового кодексу України та деяких інших законодавчих актів України щодо покращення адміністрування та перегляду ставок окремих податків і зборів»  внесено зміни до абз.4 п. 296.10 ст. 296 Податкового кодексу, який доповнено словами «а також лікарських засобів та виробів медичного призначення».

11:17:25 10.01.2019

Останній місяць 2018 року приніс у скарбницю майже 933 мільйони гривень податків від платників Чернігівщини

До бюджетів усіх рівнів у грудні 2018 року платниками Чернігівщини сплачено 932,8 млн грн податків та зборів. Фактичні надходження грудня минулого року перевищено на 17 відсотків.

11:16:30 10.01.2019

Електронний сервіс допоможе громадянам в заповненні декларацій про доходи

З 01 січня 2019 року розпочалася щорічна кампанія декларування доходів громадян, за якою окремі категорії фізичних осіб зобов'язані подати річну податкову декларацію про майновий стан та доходи (далі - декларація) та визначити податкові зобов'язання з податку на доходи фізичних осіб і військового збору, та/або мають право подати декларацію для отримання податкової знижки.

11:12:54 10.01.2019

ДФС в області нагадує, що офіційне працевлаштування гарантує соціальний захист та пенсійне забезпечення

У рамках проведення заходів, спрямованих на детінізацію відносин у сфері зайнятості населення, забезпечення надходжень до бюджетів усіх рівнів, а також бюджетів Пенсійного фонду, фонду соціального страхування співробітниками ДФС в області спільно з представниками Управління Держпраці у Чернігівській області проводяться перевірки роботодавців з питань трудових відносин з найманими особами.

11:11:40 10.01.2019

Кампанія декларування доходів громадян розпочалася, - ГУ ДФС у Чернігівській області

Традиційно, з 1 січня 2019 року в Україні розпочалася Кампанія декларування доходів громадян. Отож, громадянам варто подбати про своєчасне подання річної податкової декларації,  - звертають увагу в Головному управлінні ДФС у Чернігівській області.

08:45:10 04.01.2019