Правила роботи за сумісництвом

Політика зайнятості базується на забезпеченні можливості кожному реалізувати своє право на працю. Чимало ініціативних громадян отримують підвищену винагороду, працюючи за сумісництвом.

14:17 24.12.2020

Новорічна рукавичка Діда Мороза

Новий рік – час подарунків, сюрпризів, загальних веселощів, коли довкола панує добра магія і казка. Діти нетерпляче очікують на свято і зустрічають його з надзвичайним захопленням.

14:12 24.12.2020

Оголошення конкурсу на заміщення вакантних посад посадових осіб місцевого самоврядування Вертіївської сільської ради

Відповідно до п. 20 ч. 4 ст. 42 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», ч. 2 ст. 10 Закону України «Про службу в органах місцевого самоврядування»,  наказу Національного агентства України з питань державної служби «Про затвердження Типових професійно-кваліфікаційних характеристик посадових осіб місцевого самоврядування» № 203-19 від 07 листопада 2019 року:

17:23 22.12.2020

Одноразова матеріальна допомога роботодавцям

Роботодавці, які скоротили або можуть скоротити робочий час працівників через карантинні обмеження, можуть подати заяву на отримання одноразової матеріальної допомоги. Для цього до 21 грудня необхідно звернутися до центру зайнятості за своїм місцезнаходженням та надати необхідні документи.

14:28 16.12.2020

З 1 грудня відбувся перерахунок пенсій

З першого грудня ц.р., у зв’язку із збільшенням прожиткового мінімуму для осіб, які втратили працездатність, визначеного законом, в області  проведений перерахунок пенсій 281,1 тис. особам. В результаті перерахунків збільшено розмір пенсій 177,1 тис. особам. Середній розмір підвищення становить 37,8 грн.

14:37 08.12.2020

Відповідно до п. 20 ч. 4 ст. 42 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», ч. 2 ст. 10 Закону України «Про службу в органах місцевого самоврядування», наказу Національного агентства України з питань державної служби «Про затвердження Типових професійно-кваліфікаційних характеристик посадових осіб місцевого самоврядування» № 203-19 від 07 листопада 2019 року:

17:03 26.11.2020

Профілактичний рейд «Діти вулиці»

20 листопада 2020 року Служба у справах дітей Вертіївської сільської ради спільно з Центром надання соціальних послуг Вертіївської сільської ради та сектором ювенальної превенції Ніжинського ВП ГУНП в Чернігівській області провели рейд «Діти вулиці» у селах Вертіївка, Титівки, Велика Кошелівка, Дуболугівка. Головна мета рейду - попередження дитячої бездоглядності та безпритульності, створення належних умов для забезпечення реалізації права кожної дитини на виховання в сім’ї, попередження нещасних випадків серед дітей.

10:09 24.11.2020

Всеукраїнська акція: 16 днів проти насильства

Щорічно в Україні з 25 листопада по 10 грудня проводиться Всеукраїнська акція «16 днів проти насильства», яка з 1991 року підтримується міжнародною спільнотою. Така акція проводиться і в Вертіївській об’єднаній територіальній громаді.

16:48 23.11.2020