Пенсії підвищили

з 1 липня ц.р. проведені перерахунки пенсій для 281,2 тис. пенсіонерів області. Середній розмір підвищення становить для цивільних пенсіонерів - 38,81 грн, для війкових - 120.87 грн. Перераховані пенсії виплачуватимуться пенсіонерам у визначену їм дату, починаючи з 4 липня.

14:51 14.07.2020

Урядом урегульовано питання надання допомоги ВПО на період карантину

Урядом 17.06.2020 прийнято постанову Кабінету Міністрів України № 491 «Про внесення змін до Порядку надання щомісячної адресної допомоги внутрішньо переміщеним особам для покриття витрат на проживання, в тому числі на оплату житлово-комунальних послуг», якою урегульовані питання надання допомоги ВПО на період карантину та на один місяць після його скасування.

11:11 06.07.2020

Hi - «зарплатам у конвертах»!

Про це наголосили учасники обласного конкурсу літературних творів  «Скажи «ні» зарплаті в конверті», проведеного за ініціативи Головного управління Пенсійного фонду України в Чернігівській області та за сприяння Управління освіти і науки облдержадміністрації.

13:10 26.06.2020

Наш орієнтир – легальна робота в Україні   У службі зайнятості називають 5 кроків по легалізації праці

Наш орієнтир – легальна робота в Україні У службі зайнятості називають 5 кроків по легалізації праці

Сьогодні тіньова зайнятість – це проблема загальнодержавного масштабу, до вирішення якої долучилася і служба зайнятості. Отож визначено перші кроки по легалізації праці, а саме:

10:30 22.06.2020

Шановні мешканці громади!

Вертіївська сільська рада оголошує благодійну акцію «Твори добро» та звертається до вас з проханням допомогти  сім’ям з дітьми, які опинилися у складних життєвих обставинах.

14:04 19.06.2020

Безробітні навчатимуться безкоштовно

Про можливості онлайн навчання, найбільш популярні освітні платформи та особливості навчання на більшості з них йшла мова на черговому вебінарі для безробітних у

14:01 19.06.2020

Шановні учасники АТО!!!

Комунальна установа «Чернігівський обласний центр комплексної реабілітації та обслуговування учасників бойових дій, членів їх родин та сімей загиблих» Чернігівської обласної ради надає комплексну реабілітацію ветеранам війни, членам їх родин та сім’ям загиблих воїнів.

09:49 18.06.2020