Безпечна праця – легальна праця

Однією з ключових переваг легальної зайнятості є дотримання правил охорони праці. Гарантування безпечних і нешкідливих умов праці покладається на роботодавця.

13:37 24.09.2020

Тимчасовий графік на період карантину

З метою попередження розповсюдження короновірусної інфекції COVID-19 у службі зайнятості встановлено новий тимчасовий порядок обслуговування клієнтів з урахуванням рівня епідемічної ситуації.

09:02 24.09.2020

До уваги жителів  Ніжина та Ніжинського району !

До уваги жителів Ніжина та Ніжинського району !

У зв’язку із погіршенням епідемічної ситуації із захворюваністю на гостру респіраторну хворобу COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2, з 08.09.2020 року Ніжинська міськрайонна філія Чернігівського обласного центру зайнятості надає послуги своїм клієнтам дистанційно, без особистого прийому громадян.

09:01 24.09.2020

Вертіївська СВК інформує

Чергові вибори депутатів сільських, селищних, міських рад та сільських, селищних, міських голів

11:40 14.09.2020

Виборчий процес стартував

На виконання вимог Виборчого Кодексу України та Постановою Верховної Ради України від 15 липня 2020 року №795-ІХ «Про призначення чергових місцевих виборів у 2020 році», постанови ЦВК від 8 серпня 2020 року № 163 “Про Календарний план основних організаційних заходів з підготовки та проведення місцевих виборів 25 жовтня 2020 року” Вертіївська сільська територіальна виборча комісія оголосила про початок виборчого процесу чергових виборів депутатів Вертіїівської сільської ради з 5 вересня 2020 року.

16:52 07.09.2020

Шановні шукачі роботи та роботодавці!

Нелегальна зайнятість – це звичайне шахрайство - використання роботодавцями найманої робочої праці без належного оформлення трудових відносин.

16:22 31.08.2020

Посилюються інспекційні заходи щодо виявлення у суб’єктів господарювання неоформлених працівників

25 серпня ц.р. начальник Відділу забезпечення наповнення бюджету № 1 Головного управління Пенсійного фонду України в Чернігівській області Людмила Соколенко взяла участь у робочій нараді Управління Держпраці у Чернігівській області стосовно проведення масштабної інформаційної та інспекційної кампанії з питань недопущення використання незадекларованої праці найманих працівників.

15:19 27.08.2020