ОГОЛОШЕННЯ!

Запрошуємо жителів Вертіївської територіальної громади

15:10 28.03.2023

З 1 квітня 2023 року на Чернігівщині розпочинається нерестова заборона на вилов водних біоресурсів

З 1 квітня 2023 року з метою охорони нерестовищ у рибогосподарських водних об’єктах та забезпечення сприятливих умов нересту водних біоресурсів, відповідно до рекомендацій Інституту рибного господарства Національної академії аграрних наук України, наказом Чернігівського рибоохоронного патруля від 23.03.20213 № 36 - од на Чернігівщині встановлено нерестову заборону на промислове, любительське і спортивне рибальство.

09:15 28.03.2023

Увага! Допомога для жителів громади

Представництво Естонської ради у справах біженців реалізує гуманітарний проєкт з надання багатоцільової грошової допомоги для сімей, які відносяться до найбільш вразливих верств населення, що потребують такої допомоги.

11:59 27.03.2023