Дата: від до Скинути

Нарада сільського голови з інспектором сектору ювенальної превенції Ніжинського районного ВП ГУНП в Чернігівській області

30 червня 2022 року відбулася спільна робоча нарада сільського голови Федіра Лозяна зі старшим інспектором сектору ювенальної превенції Ніжинського районного ВП ГУНП в Чернігівській області Юлією Помазан.

11:19 01.07.2022

Профілактичний рейд «Діти вулиці»

З метою попередження дитячої бездоглядності та безпритульності, попередження правопорушень серед неповнолітніх, створення належних умов для забезпечення реалізації права кожної дитини на виховання в сім’ї 30 червня 2022 року начальником служби у справах дітей Вертіївської сільської ради Валентиною Ревою спільно з т.в.о. директора комунального закладу Центр надання соціальних послуг Вертіївської сільської ради Наталією Мороз, старшим інспектором сектору ювенальної превенції Ніжинського РВП ГУНП в Чернігівській області Юлією Помазан проведено профілактичний рейд «Діти вулиці» у селах Вертіївка, Титівка, Велика Кошелівка, Липів Ріг, Переходівка.

11:16 01.07.2022

День Конституції України

28 червня 1996 року о 9 год 18 хв після 24 годин праці (із них останні 14 - без будь-якої перерви) Верховна Рада ІІ скликання прийняла і ввела в дію Конституцію. З тих пір 28 червня державне свято – День Конституції України…

08:37 28.06.2022

Дитячі будинки сімейного типу Вертіївської сільської територіальної громади отримали допомогу від першої леді України Олени Зеленської

На території громади функціонує 2 дитячі будинки сімейного типу, де виховується 11 дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування.

16:50 23.06.2022

ДО УВАГИ ДІТЕЙ ТА БАТЬКІВ!

Звертаємо увагу на те, що з настанням канікул та літнього відпочинку зростає ризик дитячого травматизму. Нагадуємо батькам про недопущення залишення дітей без нагляду, особливо у ситуаціях, де їм може загрожувати небезпека (біля водойм та під час купання, біля вогню та електроприладів, тощо).

14:29 20.06.2022