Вшанування учасників бойових дій на території інших держав

З нагоди  Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав 15 лютого 2022 року старостами та працівниками сільської ради передані солодкі подарунки учасникам бойових дій на території інших держав.

11:07 17.02.2022

День єднання

В  Україні 16 лютого відзначають нове державне свято – День єднання.

10:21 16.02.2022

День Соборності України або чому 22 січня – така важлива дата для українців

Саме цього січневого дня у запалі революційних змін була створена Українська Народна Республіка,  відома як УНР. Четвертий Універсал був виданий 22 січня 1918-го року і декларував незалежність України. УНР проголошувалася «самостійною, ні від кого не залежною, вільною суверенною державою українського народу».

08:50 21.01.2022

«А що третій празник – святе Водохреща…»

Цьогоріч масштабне святкування Водохреща у Вертіївській громаді відбувалося у селі Липів Ріг. Тутешній ставок добре відомий всім без винятку мешканцям нашої громади, жителям Ніжина та сусідніх сіл, адже влітку вони усі тут часто відпочивають. Але і взимку на водоймі облаштували місце для освячення та раді усім, хто прийшов розділити це радісне свято із нами. Сьогодні митрополит Ніжинський і Прилуцький Климент провів тут святкове богослужіння та освячення води.

15:58 19.01.2022

Щедрий вечір, добрий вечір! Добрим людям на здоров’я!

Із Старим Новим роком, Щедрим вечором та Меланкою Вертіївську громаду сьогодні вітали учні Вертіївської школи та учасники аматорського фольклорного колективу «Любисток» Бобрицького сільського клубу Вертіївської сільської ради на чолі з Інною Малаш та Вікторією Даценко.

13:24 13.01.2022

Вертіївська громадо! Вітаю всіх із Різдвом Христовим!

І цього світлого дня хочу побажати кожному мати в серці добро і нести його людям, бачити тільки хороше навколо і створювати тільки хороше навколо себе, дарувати надію близьким і втілювати свої мрії, щиро вірити в краще і ніколи не забувати про просте людське щастя.

09:13 06.01.2022