Шановні жителі громади!

До Вертіївської сільської ради надійшов лист від Запорізького благодійного фонду «Єдність за майбутнє» щодо сприяння в отриманні багатоцільової грошової допомоги жителями громади шляхом надання інформації фонду “Єдність” за майбутнє” у вигляді списків осіб, які потребують допомоги.

11:50 28.04.2022

Рекомендації щодо виявлення та реагування на випадки жорстокого поводження з дітьми в умовах воєнного стану

15:46 04.04.2022

Верховна Рада України встановила щорічну індексацію пенсій для військових і держслужбовців

Верховна Рада ухвалила закон про внесення змін до деяких законів України щодо удосконалення пенсійного законодавства, який передбачає індексацію пенсій, зокрема, для військовослужбовців і держслужбовців.

11:40 21.02.2022

20 лютого — День пам’яті Героїв Небесної Сотні

День Героїв Небесної Сотні — пам’ятний день, що відзначається в Україні 20 лютого на вшанування подвигу учасників Революції Гідності та увічнення пам’яті Героїв Небесної Сотні – відважних співвітчизників, які ціною власного життя дали можливість Україні бути незалежною, демократичною, відкритою світові державою та самим творити своє майбутнє без кремлівських вказівок.

08:58 21.02.2022

З ДНЕМ НАРОДЖЕННЯ!!!

Сьогодні святкує свій день народження голова Вертіївської громади Федір Лозян.

09:42 18.02.2022

Вшанування учасників бойових дій на території інших держав

З нагоди  Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав 15 лютого 2022 року старостами та працівниками сільської ради передані солодкі подарунки учасникам бойових дій на території інших держав.

11:07 17.02.2022