Дата: від до Скинути

Пенсійний фонд в умовах карантину: своєчасна виплата пенсій, обмеження прийому, консультації онлайн

В умовах карантину, згідно рішення Уряду України і органів місцевого самоврядування, прийом громадян в сервісних центрах Головного управління Пенсійного фонду України в Чернігівській обмежується (фахівцями сервісних центрів надається тільки допомога на поховання), а прийом на віддалених робочих місцях тимчасово припиняється. Фінансування, виплата доставка пенсій здійснюється вчасно, згідно затверджених графіків.

11:41 20.03.2020

Рекомендації щодо протидії поширенню коронавірусу

З метою протидії поширенню випадків гострої респіраторної хвороби, спричиненої коронавірусною інфекцією, рекомендуємо працівникам та відвідувачам виконавчої дирекції Фонду та її робочих органів дотримуватися заходів обережності та санітарно-гігієнічних норм.

11:49 17.03.2020

Фонд компенсує українцям втрачений заробіток за час лікування гострих респіраторних хвороб

У випадках встановлення лікарем закладу охорони здоров’я тимчасової непрацездатності, зокрема, при виявлені симптомів гострого респіраторного захворювання, підозрі на COVID-2019, Фонд соціального страхування України профінансує надання допомоги по тимчасовій втраті працездатності, яка компенсує застрахованій особі втрачений за час лікування заробіток.

11:43 17.03.2020

ТАК – ЛЕГАЛЬНІЙ ЗАЙНЯТОСТІ.  СЛУЖБА ЗАЙНЯТОСТІ ЗА ЛЕГАЛЬНІ ТРУДОВІ ВІДНОСИНИ.

ТАК – ЛЕГАЛЬНІЙ ЗАЙНЯТОСТІ. СЛУЖБА ЗАЙНЯТОСТІ ЗА ЛЕГАЛЬНІ ТРУДОВІ ВІДНОСИНИ.

Продовжуючи інформаційно-роз"яснювальну кампанію щодо детінізації ринку праці у будівельній сфері, у Ніжинській філії Чернігівського обласного центру зайнятості провели ряд семінарів з роботодавцями.

08:27 17.03.2020

7506 працівників області отримали  шанс на гідний заробіток, соціальне та пенсійне забезпечення.

7506 працівників області отримали шанс на гідний заробіток, соціальне та пенсійне забезпечення.

На Чернігівщині підведено підсумки кампанії з детінізації зайнятості населення. За результатами проведеної роботи за минулий рік та у січні 2020 року в області легалізовано 7506 робочих місць, додатково залучено 8,6 млн грн єдиного соціального внеску.

14:07 10.03.2020

У фальсифікаторів тютюнової продукції вилучено  «майна» майже на 3 млн гривень

У фальсифікаторів тютюнової продукції вилучено «майна» майже на 3 млн гривень

Канал з транспортування оптових партій тютюнових виробів перекрили працівники податкової міліції ГУ ДФС у Чернігівській області під процесуальним керівництвом прокуратури Чернігівської області.

12:44 10.03.2020