ОГОЛОШЕННЯ !!!

ШАНОВНІ ВЛАСНИКИ    ТРАКТОРІВ !   ПРОСИМО  ВАС  СПЛАТИТИ ПАТЕНТ  НА  ОРАНКУ ЗЕМЕЛЬНИХ  ДІЛЯНОК ЗВЕРТАТИСЯ В СІЛЬСЬКУ РАДУ КАБІНЕТ №16(перший поверх)                                  ОДПІ

12:56 24.04.2018

Секція з боксу діє у Вертіївській ОТГ

Після Великодня почала діяти спортивна секція з боксу на базі комунального підприємства «Культурно-спортивний комплекс» Вертіївської сільської ради. Тренує дітей 35-річний ніжинець кандидат в майстри спорту з боксу Володимир Любарець.

10:28 20.04.2018

100-річчя Української революції

31.03 - 01.04 відбувся обласний семінар-тренінг "100-річчя Української революції", співорганізатором якого виступив районний військово-історичний музей                                 ім. М.П. Кирпоноса.   Учасники гуртка "Веркіївська сотня" взяли участь в дводенному семінарі-тренінгу , який відбувся на території с.Матіївка та м.Бахмача.

09:13 18.04.2018

"Веркіївська сотня" на обласному історичному семінарі "Пам'ятай про великі дні наших Визвольних змагань"

24-25 березня в приміщенні старого корпусу НДУ ім. М.Гоголя відбувся обласний історичний семінар «Пам’ятай про великі дні наших Визвольних змагань», присвячений 100-річчю Української революціїї.

09:10 18.04.2018

Урочисті проводи призовників до лав Збройних сил України.

У Бобрицькому будинку культури відбулися урочисті проводи двох призовників, які першими призвалися цієї весни до Збройних сил України. Це хлопці місцевих сіл: Тронь Дмитрій та Федоров Сергій. Захід розпочався з Гімну України.

14:03 13.04.2018

Анонс: Вертіївська громада приймає журналістів регіональних ЗМІ

У середу, 11 квітня 2018 року, Чернігівський Центр розвитку місцевого самоврядування-», створений за підтримки Програми «U-LEAD з Європою» та Мінрегіону, організовує прес-тур журналістів регіональних ЗМІ до Вертіївської об’єднаної територіальної громади.

17:03 10.04.2018