Робочий візит народного депутата Олександра Кодоли до Вертіївської громади

Голова Вертіївської громади Ігор Мороз, народний депутат Верховної ради України Олександр Кодола та голова Ніжинської районної державної адміністрації Вячеслав Івашин 14 травня оглянули об’єкти придбані за сприянням народного депутата.  Олександр Кодола оглянув ремонт першого поверху закладу загальної середньої освіти, оснащені комп’ютерною технікою класи. Саме на 9 проекторів та їх комплектуюче було виділено 100 тис. грн. з фонду соціально-економічного розвитку.

15:42 15.05.2018

(Травневий) медичний вишкіл в Малій Кошелівці

Вже традиційно Мала Кошелівка та її жителі приймали гостей з Чернігівської, Київської та Черкаської областей, де з 4 по 6 травня проходив Обласний семінар-тренінг «Форпост-Північ: медицина», співорганізатором якого виступив районний військово-історичний музей ім. М.П.Кирпоноса.

15:30 10.05.2018

Відновлено кредитування за Програмою «Власний дім»

Із загального фонду Державного бюджету поновлено фінансування заходів обласної Програми «Власний дім» для сільського населення. Згідно програми сільському населенню (за Програмою надається перевага) можна отримати довгостроковий пільговий кредит під 3% річних для будівництва, добудови, реконструкції, придбання житла або будівництва інженерних мереж у сільській місцевості.

23:14 07.05.2018

Ювенальний інспектор відвідав Вертіївську ЗОШ І-ІІІ ступенів

За сприяння служби у справах дітей та відділу освіти, сім’ї, молоді та спорту Вертіївської сільської ради у Вертіївську ЗОШ І-ІІІ ступенів імені М.П.Кирпоноса завітала 27 квітня старший інспектор ювенальної превенції Ніжинського відділку поліції Світлана Колесник.

15:48 04.05.2018

Божественна літургія до 130-тої річниці побудови Свято-Миколаївського храму у селі Вертіївка. Фото

Відразу дві річниці – 130 років як побудований кам’яний храм та 30 років як відновлено службу в храмі, відзначили урочистою Божественною літургіє у Свято-Миколаївському храмі у селі Вертіївці. Участь у службі взяв архієрей Ніжинський та Прилуцький Климент та архієпископ Омельський та Жлобинський Стефаній (Білорусія).

00:18 04.05.2018

«Ще довго сіятиме світу Чорнобиль біль і самоту…»: відбувся захід до дня Чорнобильської трагедії.

Мітинг-реквієм до 32-ї річниці трагедії на Чорнобильській атомній електростанції пройшов у Вертіївській громаді. Присутнім на заході ліквідаторам Михайлу Марченку, Олексію Пасьосі, Олексію Грибу дякували за героїчний подвиг піснями, віршами, танцем.

17:35 02.05.2018