Дата: від до Скинути

Представники об’єднаних територіальних громад навчалися писати проекти для отримання донорських коштів

У залі засідань Ніжинської районної державної адміністрації 18 травня відбувся тренінг для представників об’єднаних територіальних громад області, організований благодійним фондом «Успішна громада» за підтримки народного депутата України Олександра Кодоли.

22:59 21.05.2018

Асоціація органів місцевого самоврядування, робота з інвесторами та головні об’єкти Корюківської ОТГ в комунальній галузі розглядали на семінарі голів ОТГ

У Бречі, що в Корюківській громаді 18-19 травня проходив семінар «Реформа децентралізації: вектор розвитку – Європа», який організував Чернігівський Центр розвитку місцевого самоврядування, створений за підтримки Програми "U-LEAD з Європою". На навчання зібралися голови об'єднаних територіальних громад Чернігівської області. Ігор Мороз – серед них.

17:27 21.05.2018

День вишиванки у виконавчому апараті Вертіївської громади

У третій четвер травня відзначають День вишиванки. Цього дня кожен українець одягає вишиванку і виходить в ній на роботу, університет, школу чи садочок. До свята Дня вишиванки долучилися працівники виконавчого апарату Вертіївської сільської ради.

11:15 17.05.2018