У Ніжинській районній державній адміністрації обговорили медичну реформу

23 лютого у Ніжинській РДА обговорювали медичну реформу, котра була затверджена Верховною Радою України восени минулого року. До дискусії долучились голова райдержадміністрації Вячеслав Івашин разом із своїми заступниками Сергієм Батраком та Оксаною Мелашенко, завідуючі амбулаторій Ніжинського району, головний лікарем КЗ «Ніжинський районний центр первинної медико-санітарної допомоги» Іван Бондар, представники Лосинівської та Вертіївської ОТГ.

18:12 25.02.2018

Учасники «Веркіївської сотні» відтворили партизанський бій

20 лютого учасники військово-патріотичного гуртка «Веркіївська сотня» взяли участь у мітингу-реквієм біля пам’ятного знаку «Герої не вмирають» у місті Ніжині. Гавриленко Яна, Андрієць Віталій та Іваненко Іван спільно з іншими дітьми відтворили фрагмент партизанського бою.

18:17 21.02.2018

Організацію роботи ЦНАПу та державного нотаріату обговорили під час робочого візиту у Вертіївській громаді

Перебуваючи з робочим візитом у Ніжинському районі 21 лютого начальник Управління державної реєстрації В'ячеслав Хардіков і головний спеціаліст відділу з питань нотаріату Наталя Труба відвідали Вертіївську сільську раду.

17:48 21.02.2018

Представники органів влади ОТГ вчаться комунікувати

30 з 37 діючих об’єднаних територіальних громад Чернігівщини активно налагоджують комунікацію: хтось вже має власний сайт, хтось — сторінку в соціальній мережі, а дехто — і те, й інше. Практикується й випуск власних друкованих вісників.

17:41 21.02.2018

МАЛА КОШЕЛІВКА ВІДСВЯТКУВАЛА МАСНИЦЮ

З давніх-давен ведеться звичай святкування Масниці – останнього тижня перед Великим постом. 17 лютого у теплому приміщенні центру дозвілля (колишня Малокошелівська ЗОШ) зібралися жителі села на проводи зими.

18:28 19.02.2018

СВЯТО  ЗАКОХАНИХ  У  МАЛІЙ  КОШЕЛІВЦІ

СВЯТО ЗАКОХАНИХ У МАЛІЙ КОШЕЛІВЦІ

День Святого Валентина відзначали 14 лютого у селі Мала Кошелівка. Завідуюча сільським клубом – Анжеліка Онасенко підготувала насичену програму та запросила усіх бажаючих, не в залежності від віку, долучитися до святкування. Адже робота центру дозвілля, що діє у приміщенні колишньої Малокошелівської ЗОШ, спрямована на те, щоб культурно-масові заходи стали родинними святами, щоб центр дозвілля відвідували цілими сім’ями.

16:28 16.02.2018

Пам’ятка для населення щодо дій при виявленні  вибухонебезпечних предметів

Пам’ятка для населення щодо дій при виявленні вибухонебезпечних предметів

До вибухонебезпечних предметів відносяться різноманітні боєприпаси, які випадково знаходять на землі у лісі, на полі після розмиву грунту дощовими водами, на дні річок, проте частіше - у грунті. Це авіаційні бомби, артилерійські снаряди, інженерні та артилерійські (мінометні) міни, фугаси, гранати та патрони.

08:02 07.02.2018