Анонс: Вертіївська громада приймає журналістів регіональних ЗМІ

У середу, 11 квітня 2018 року, Чернігівський Центр розвитку місцевого самоврядування-», створений за підтримки Програми «U-LEAD з Європою» та Мінрегіону, організовує прес-тур журналістів регіональних ЗМІ до Вертіївської об’єднаної територіальної громади.

17:03 10.04.2018

Великоднє свято у селі Мала Кошелівка

Традиційно відзначали свято Воскресіння Христа у селі Мала Кошелівка.  У Свято-Успенській церкві відбулося богослужіння, що почалося суботнього вечора 7-го квітня та тривало до ранку 8-го квітня, оскільки за біблійними переказами, Ісус воскрес у неділю, на третій день після смерті.

11:23 10.04.2018

Як заповнювати декларації — вчили держслужбовців

Цього року надати звіт про свої статки мусять 46 000 працівників Чернігівщини. Серед них керівники управлінь і відділів виконкомів, секретарі міських рад, міські голови міст районного значення, сільські та селищні голови, депутати всіх місцевих рад, усі поліцейські та інші категорії е-декларантів. З метою надання допомоги всім вищевказаним категоріям посад для здійснення електронного декларування, 15 березня у Чернігівській обласній державній адміністрації експерти ГО «Антикорупційний штаб» провели відкриту презентацію інтерактивного інструменту чат-бот «Держслужбовець Тарас», який покликаний спростити процес заповнення електронних декларацій та зменшити кількість помилок в процесі звітування для суб’єктів декларування.

09:57 19.03.2018

Ювілейним «Лицарським Хрестом добровольця» нагородили Олега Прокопця

Це вже п’ята церемонія нагородження бійців, які пішли захищати нашу країну у складі добробатів. Лицарський хрест вже отримали 100 захисників, 20 з яких загинули на неоголошеній війні. 14 березня на церемонії вручення “Лицарського Хреста” нагородили 20 бійців-добровольців із Чернігівщини. І цього разу чотири відзнаки було вручено посмертно рідним героїв. Орден “Лицарський Хрест добровольця” вручили ніжинцям Олександрові Кондратьєву, Олегу Прокопцю та Станіславу Прощенку. Поміж нагородженням святковий концерт.

09:47 19.03.2018

Проект Укрпошти «Сільське відділення». Чи реалізують його на Чернігівщині?

Рішення про здійснення пілотного проекту «Сільське відділення» у Чернігівській області генеральна дирекція ПАТ «Укрпошта» прийняла у грудні минулого року. Про це під час зустрічі за круглим столом в обласній раді поінформувала директор Чернігівської дирекції Укрпошти Олена Дорошенко.

09:14 19.03.2018

Увага! Конкурс на вакантні посади

Національна поліція України оголосила конкурс на вакантні посади до Головного управління Національної поліції у м. Києві.

10:21 15.03.2018

Брифінг у Верховній Раді

У Верховній Раді 13 березня відбувся брифінг щодо впровадження пілотного проекту у відділеннях "Укрпошти", в якому взяла участь заступник сільського голови Вертіївської сільської ради Оксана Костюк

16:56 13.03.2018

Учасники практикуму з галузевої законотворчості у сфері земельних ресурсів та комунального майна отримали сертифікати про проходження навчання

23 лютого завершився дводенний практикум з галузевої законотворчості для фахівців органів місцевого самоврядування, які працюють у сфері земельних ресурсів та комунального майна. Захід організовано Асоціацією міст України разом з Апаратом Верховної Ради України в рамках проекту USAID «Розробка курсу на зміцнення місцевого самоврядування в Україні (ПУЛЬС)».

18:31 25.02.2018