Дата: від до Скинути

Аспекти добровільного приєднання територіальних громад обговорили з Людмилою Чабак

Радник Чернігівського центру розвитку місцевого самоврядування, створений за підтримки Програми U-LEAD з Європою Людмила Чабак 12 червня перебувала з робочим візитом у Вертіївській громаді. Спільно з головою громади Ігорем Морозом, секретарем ради Ольгою Устименко, заступником сільського голови Оксаною Костюк обговорили аспекти та ключові процеси добровільного об’єднання територіальних громад до Вертіївської об’єднаної територіальної громади, аналізували рішення рад про добровільне об’єднання, нову інструкцію з діловодства та переваги і недоліки електронного документообігу.

10:10 13.06.2018

Сезон літніх дискотек відкрито!

Минулої суботи, 9 червня, у центральній садибі Вертіївської об’єднаної територіальної громади  відкрили вже традиційні літні дискотеки. Протягом літа кожної суботи на стадіоні села Вертіївка відбуватимуться дискотеки.

10:43 11.06.2018

Діяльність пришкільного майданчика у селі Вертіївці

Із 29 травня 2018 року на базі Вертіївської ЗОШ Ніжинського району Чернігівської області  діє дитячий табір  відпочинку «Веселка». Щодня на дітей чекає насичена програма: ігри, квести, конкурси та змагання. Дітвора має змогу проявити фантазію і на конкурсі малюнків на асфальті, і під час змагання юних дизайнерів, і при виготовленні колажу «У колі друзів».

14:29 08.06.2018

Вертіївська ОТГ може стати більшою

5 червня консультанти Офісу реформ при Чернігівському регіональному відділенні Асоціації міст України провели виїзду консультацію з головами громад, які бажають увійти у вже існуючу Вертіївську об’єднану територіальну громаду.

17:32 05.06.2018

Вертіївські школярі дивилися фільм на міжнародному фестивалі мистецтва кіно для дітей та підлітків

Вже другий рік поспіль працівниками Вертіївської сільської ради у тісній співпраці з учителями Вертіївської ЗОШ І-ІІІ ст. ім. М.П.Кирпоноса організовується та проводиться екскурсія для учнів, які відвідують пришкільний оздоровчий майданчик до м. Чернігова на «ЧілдренКінофест».

17:01 05.06.2018